فارسي | English
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان با عطر شکوفه‌های باغ هایش، به استقبال نوروز 97 می روددانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان، آماده پذیرایی از میهمانان نوروزیدانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان با عطر شکوفه‌های باغ هایش، به استقبال نوروز 97 می رود
تاريخ انتشار : 96/05/11 - 12:
بازدید مرحله دوم بورد تخصصی وزارت بهداشت از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان(96/05/11)
بازدید مرحله دوم بورد تخصصی وزارت بهداشت از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان
در راستای راه‌اندازی رشته پرستاری صورت گرفت:
بازدید مرحله دوم بورد تخصصی وزارت بهداشت از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان
🔹سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان از بازدید دو هیات بورد تخصصی وزارت بهداشت، برای راه‌اندازی رشته پرستاری در واحد گلپایگان خبر داد.
🔹به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان: دکتر حمیدرضا خدایی، گفت: «در یک سال گذشته مقدمات لازم برای این کار فراهم شده است و اکنون با بازدید هیات بورد تخصصی پرستاری، تلاش برای راه‌اندازی این رشته صورت گرفته و با تایید این رشته توسط این هیات در آینده نزدیک رشته پرستاری به رشته‌های این واحد دانشگاهی افزوده خواهد شد.»
🔹دکتر خدایی با تأکید بر توسعه رشته‌های زیر گروه علوم پزشکی، حضور هیأت ارزشیابی را در ارتقای این رشته‌ موثر دانسته و از حضور این هیأت در این واحد دانشگاهی و همچنین بازدید از بیمارستان‌های شهرستان گلپایگان قدردانی کرد.
🔹دکتر حمیدرضا خدایی، گفت: «طی جلساتی که با برخی از خیرین شهرستان گلپایگان برگزار شده و از طرفی اهتمام ویژه آقای مهندس بختیار نماینده شهرستان گلپایگان، انشاا... در آینده‌ی نه چندان دور در اخبار خوبی جهت تاسیس، اولین رشته‌ی علوم پزشکی در شهرستان شنیده خواهد شد؛ و این هدیه‌ی مناسبی برای مردم فهیم شهرستان گلپایگان و روستاهای اطراف است.
🔹وی، افزود: «با توجه به پیگیری های آقای مهندس بختیار نماینده شهرستان، آقای دکتر امیری ریاست محترم استان و همچنین آقای دکتر ابطحی معاونت محترم علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان نیز تمام کوشش خود را در تهیه امکانات و تجهیزات لازم برای تصویب رشته خواهد کرد.»
آدرس : گلپايگان - جاده سعيد آباد - کيلومتر 3 ارگ صندوق پستي : 116-87715
تلفن : 10-57387708 -031    حراست :57387711       ايميل : info@giau.ac.ir فاکس : 57387682 -031
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان مي باشد
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون