فارسي | English
برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجوبرگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجوجهت اطلاعات بیشتر به لینک اخبار مراجعه نمایید
تاريخ انتشار : 96/12/20 - 09:
آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دانشگاه آزاد نهایی شد(96/12/20)
آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دانشگاه آزاد نهایی شد
دکتر رنجبر از نهایی شدن آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، دکتر بیژن رنجبر در نشست خبری «سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران»، گفت: با توجه به ظرفیت بسیار عالی دانشگاه آزاد اسلامی، حرکت از آموزش و پرورش به سمت پژوهش محوری آغاز شده است.

وی افزود: تجاری سازی علم و فناوری یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی برای جذب سرمایه است. باید برای درآمدزایی که حدود ۹۰درصد آن تاکنون مبتنی بر اخذ شهریه بوده، بازنگری صورت گیرد و به سمت تولید ثروت از علم حرکت کنیم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این ظرفیت در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد و شاهد آن حضور پررنگ دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه علم و فناوری در سال ۹۶ است که به عنوان غرفه برتر شناخته شد. در نمایشگاهی که برگزار شد، از بیش از هزار محصول دانشگاه آزاد اسلامی ۱۶۰ محصول منتخب به نمایش گذاشته شد که بیشتر آنها تجاری سازی شده بودند و یا در مسیر تجاری سازی قرار داشتند.

وی افزود: برگزاری رویدادها و مسابقاتی نظیر ربوکاپ به دانشگاه آزاد اسلامی برای دستیابی به هدف خود یعنی تبدیل دانش به ثروت کمک شایانی خواهد کرد و در آینده چنین رویدادها و مسابقاتی را با گستردگی بیشتر برگزار خواهیم کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از نهایی شدن آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در این آیین نامه امتیازات قابل توجهی برای برگزیدگان مسابقات داخلی و بینالمللی که خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی باشند، پیش بینی شده است.

آدرس : گلپايگان - جاده سعيد آباد - کيلومتر 3 ارگ صندوق پستي : 116-87715
تلفن : 76-57385771-031    حراست :57385770       ايميل : info@giau.ac.ir فاکس : 57385777 -031
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان مي باشد
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون