اولين همايش اهداي عضو، اهداي زندگي که با حضور دکتر سوداوي معاون دانشگاه علوم پزشکي اصفهان، امام جمعه، معاون فرمانداري، مسئولين شهرستان، خانواده هاي اهداکننده عضو و اعضاي هيأت ريسه،کارکنان و دانشجويان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان  برگزار شد.
در ابتداي اين همايش، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان ضمن عرض تسليت ايام سوگواري سرور وسالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و خير مقدم به مدعوين، بيان کرد:  با تأسي و الگو گرفتن از ايام  ودهه  ماه محرم وعمل  به آن آموزه هاي ديني خود را کامل خواهيم کرد.
دکتر حميدرضا خدايي با بيان اينکه فضاي اين همايش با همايش هاي ديگر متفاوت است تصريح کرد: امروز ديدار افرادي را که با اهداء عضو يکي از اعضاي خانواده خود که دچار مرگ مغزي شده بوده، زندگي دوباره را به افراد نيازمند عضو اهداء کردند، را تجربه مي کنيم، که شايد ما توانايي انجام و حتي فکر کردن به چنين لحظه را نداشته  باشيم.
دکتر حميدرضا خدايي با اشاره  به آيه ?? از سوره  مائده که فرموده با زنده کردن يک انسان  گويي تمام انسانها را زنده کرديد، تأکيد کرد: خانواده هاي اهداء کننده عضو هميشه از ياد نرفته و نزد خداوند متعال محبوب و گرامي  هستند.
رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان با بيان اينکه فرهنگ اهداء عضو بايد جزء فرهنگ عمومي در جامعه اسلامي ما قرار گيرد، تأکيد کرد: با فرهنگ  سازي، نگرش ها را به  سمت و سوي اين که با اهداء عضو جانهايي دوباره جان  تازه مي گيرند، سوق دهيم.
دکترخدايي خاطرنشان کرد: اين دانشگاه  به عنوان  يک پايگاه  براي ترويج فرهنگ اهداء عضو که امر خداپسندانه و مورد تأييد فقها است قدم برداشته است، و ازارگانها و ادارات در همکاري  با برگزاري همايش و سمينارها دعوت به عمل مي آورد.
در ادامه برگزاري اين همايش امام جمعه شهرستان گلپايگان ضمن بيان اينکه خلاء نبود چنين همايشي در شهرستان احساس مي شد، اظهارکرد: با توجه به اينکه در نظام مقدس جمهوري اسلامي انديشمندان و فقها و توده مردم  مسئله اهدا عضو را به خوبي پذيرفتند اما جايگاه واقعي خود را در جامعه پيدا نکرده است.
حجت الاسلام محمد رضا اسماعيلي با بيان اينکه امروزه با خطرات و حوادثي که در جامعه ما رخ مي دهد باعث مرگ مغزي انسانها مي شود، تأکيد داشت: با اهداء عضو اعضاي مرگ مغزي به انسانهايي که نيازمند پيوند هستند حيات دوباره مي بخشيد.
اسماعيلي تأکيد داشت: پس از مرگ فقط  روح انسان زنده است، ولي جسم انسان پس از چند سالي به خاک تبديل مي شود لذا با اهداء عضو اعضاي مرگ مغزي  به افراد  نيازمند عضو، يک حرکت و فرهنگ ايثار و فداکاري را درجامعه اسلامي  تقويت خواهيم کرد.
نماينده ولي فقيه در گلپايگان با اشاره به نقش رسانه و مطبوعات در امراطلاع رساني و فرهنگ سازي اين امر مهم و خدا پسندانه که  با حيات دوباره انسان ارتباط دارد، تأکيد داشت: رسانه ها و مطبوعات در اطلاع رساني و فرهنگ سازي اهداء عضو، اهداء زندگي اهتمام  بيشتري  بورزند.
در ادامه، رئيس گروه مديريت بيماري‌ها و پيوند اعضاي معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکي اصفهان ضمن تشريح نحوه اهداء عضو در کشورمان، افزود: در صورتي که فرهنگ اهداي عضو در جامعه اشاعه پيدا کند، بيماران نيازمندي که در ليست انتظار قرار دارند با اهداي عضو حيات دوباره مي‌گيرند.
وي ادامه داد: استان اصفهان از لحاظ اهدا‌کنندگان عضو جزو برترين استان‌هاي کشور محسوب مي‌شود و همچنين مردم شهرستان گلپايگان از لحاظ اهداي عضو جزو نخستين شهرهاي استان است.
شايان ذکر است در پايان اين مراسم از خانواده هاي اهداکننده عضو، با اهداء لوح تقدير و قدر‌داني شد. تاریخ خبر 18/8/92


قابل توجه دانشجویان گرامی
زمان برگزاري امتحان معرفي به استاد در آبان ماه 92 ، روز شنبه مورخ 25/8/92بوده و ساعت برگزاري آزمون راس ساعت 8:30 صبح مي باشد.لازم به ذکر است دانشجوياني شرايط شرکت در اين آزمون را خواهند داشت که حداقل 4 روز قبل از تاريخ برگزاري ثبت نام نمايند.تاریخ خبر 19/8/92

 

قابل توجه دانشجویان گرامی

 کلاسهاي استاد ميرحبيبي در روز شنبه مورخ 25/8/92و يکشنبه 26/8/92 تشکیل نمی گردد.تاریخ خبر 21/8/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

 جلسه ملاقات حضوري دانشجويان با حوزه معاونت آموزشي و دانشجويي  روز سه شنبه مورخ 5/9/92 ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات  انجام می گيرد. از دانشجویان دعوت میشود در این جلسه شرکت نمایند.تاریخ خبر 26/8/92
 

برنامه کشوری پیشگیری از تنبلی چشم (کودکان 3 تا 6سال) در شهرستان به مدت دو ماه (از اول آبان تا پایان آذر) انجام می پذیرد.

جهت دریافت لیست پایگاههای سنجش بینایی شهرستان  اینجا را کلیک نمایید. تاریخ خبر 28/8/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

کلاسهاي استاد زهرا گل محمدي در روزهاي  يکشنبه 3/9/92 و دوشنبه 4/9/92تشکيل نمي گردد.

کلاسهاي استاد سهیل میرحبیبی در روز  شنبه2/9/92 تشکيل نمي گردد. تاریخ خبر 28/8/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

به اطلاع دانشجویانی که در هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند می رساند حداکثر تا تاریخ 02/09/1392 مدارک خود را جهت تایید ثبت نام به دفتر فرهنگ دانشگاه تحویل نمایند. بدیهی است در صورت عدم تایید توسط دفتر فرهنگ ، ثبت نام دانشجویان معتبر نمی باشد.

مدارک مورد نیازجهت تایید ثبت نام :

کپی برابر با اصل سند ازدواج

کپی برابر با اصل شناسنامه دانشجو و همسر

کپی برابر با اصل کارت ملی دانشجو و همسر

گواهی اشتغال به تحصیل دانشجو                    تاریخ خبر 29/8/92