آغاز زمان ثبت نام مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد سال 92 دانشگاه آزاد اسلامی


ثبت نام مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد سال 92 دانشگاه آزاد اسلامي از روز يكشنبه مورخ 08/10/92 آغاز شد. داوطلبان با مراجعه به سايت ثبت نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس www.azmoon.org  می توانند، متناسب با مجموعه امتحاني خود نسبت به انتخاب 10 رشته/ محل اقدام كنند.
 نتايج ثبت نام متقاضيان مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد تا هفته آخر دي ماه اعلام خواهد شد، و زمان شروع به تحصيل پذيرفته شدگان اين مرحله بهمن ماه سال جاري خواهد بود.
شایان ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان نیز در رشته های مهندسی عمران- مهندسی سازه و مهندسی کشاورزی علوم دامی - تغذیه دام در مرحله تکمیل ظرفیت  آزمون کارشناسی ارشد  دانشجو می پذیرد. تاریخ خبر 9/10/92

 

قابل توجه کلیه دانشجویان

به دلیل شرایط جوی ، کلیه امتحانات روز سه شنبه مورخ 17 /92/10 لغو و حوزه اداری دانشگاه تعطیل میباشد  و تاریخ امتحانات مذکور( با همان ترتیب )به روز 92/11/03انتقال می یابد. تاریخ خبر 92/10/16
 

آغاز زمان ثبت نام ثبت نام كارشناسي(پيوسته و ناپيوسته) و كارداني(پيوسته و ناپيوسته) دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان ضمن بیان اینکه زمان ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارشناسي(پيوسته و ناپيوسته) و كارداني(پيوسته و ناپيوسته)  دانشگاه آزاد اسلامي از روز سه شنبه مورخ 92/10/17آغاز شده، گفت: داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايتwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

حمیدرضا خدایی در مورد متقاضیان ثبت نام در مقطع كارداني(پيوسته و ناپيوسته)گفت: داوطلبان مي توانند با تهيه يك كارت اعتباري يك رشته/محل را انتخاب و ثبت نام خود را انجام دهند و پس از ثبت نام اينترنتي با در دست داشتن پرينت ثبت نام خود، 48 ساعت بعد از اين اقدام در ساعات اداري به واحد دانشگاهي مربوطه مراجعه تا ثبت نام قطعي خود را در واحد مربوطه انجام دهند.

خدایی افزود: متقاضیان ثبت نام در مقطعكارشناسیپيوسته می توانند10 رشته/محل و كارشناسي ناپيوسته يك رشته و حداكثر 10 محل دانشگاهي را انتخاب و در سايت مركز آزمون ثبت كنند.

 خدایی تأكيد كرد: داوطلبان مقطع كارشناسي پيوسته بايد انتخاب هاي خود را از يك مجموعه آموزشي يا از يك نظام آموزشي انجام دهند.

شایان ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان نیز در12رشته در مقطع كارشناسي(پيوسته و ناپيوسته) و 7 رشته در مقطع كارداني(پيوسته و ناپيوسته) دانشجو می پذیرد.

دریافت رشته های ثبت نامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان
تاریخ خبر 92/10/16


 

قابل توجه کلیه دانشجویان

به دلیل شرایط جوی ، کلیه امتحانات صبح روز شنبه مورخ 21/92/10 به ساعت ساعت 10 صبح انتقال می یابد.تاریخ خبر 20/10/92

 

قابل توجه کلیه دانشجویان

به دلیل شرایط جوی ، کلیه امتحانات صبح روز یکشنبه مورخ 92/10/22به ساعت ساعت 10 صبح انتقال می یابد.تاریخ خبر 22/10/92.
 

قابل توجه دانشجویان متاهل

جهت ثبت نام دریافت سبد کالا(مخصوص دانشجویان متاهل) ، به صندوف رفاه(آقای خاموشی)مراجعه نمایید.تاریخ خبر 23/10/92

 

قابل توجه کلیه دانشجویان

به دلیل شرایط جوی ، کلیه امتحانات صبح روز شنبه مورخ 92/10/28به ساعت ساعت 10 صبح انتقال می یابد.تاریخ خبر 28/10/92

 

اطلاعیه ثبت نام نیمسال دوم 92-93

برنامه زمانبندی ثبت نام اینترنتی
روز تاریخ گروه آموزشی ساعت
دوشنبه 92/11/07 کشاورزی-حسابداری-کامپیوتر 9 صبح تا 15.30
سه شنبه 92/11/08 کشاورزی-حسابداری-کامپیوتر 9 صبح تا 15.30
چهارشنبه 92/11/09 عمران-برق-مکانیک 9 صبح تا 15.30
پنج شنبه 92/11/10 عمران-برق-مکانیک 9 صبح تا 15.30

حذف و اضافه : 19 تا 24 بهمن ماه

پایان کلاسها : 16 خرداد ماه

شروع کلاسها : 12 بهمن ماه

تذکر مهم : برای باز شدن فایل ثبت نام ، دانشجویان علاوه بر پرداخت بدهی های قبلی لازم است مبالغ زیر را پرداخت نمایند :

برای مقاطع کاردانی 5000000 ریال
برای مقاطع کارشناسی 7000000 ریال
برای مقاطع کارشناسی ارشد 13000000 ریال

 

مبالغ دریافتی بخشی از هزینه ثبت نام (شهریه ثابت و متغیر)می باشد و مابقی هزینه ها در زمان حذف و اضافه دریافت میشود.

همچنین با توجه به تعریف تسهیلات مالی مناسب در صندوق رفاه واحد،پیشنهاد میگردد آن دسته از دانشجویان که مشکل مالی دارند جهت استفاده از این وام ها به امور مالی واحد و صندوق رفاه مراجعه نمایند.رونمایی از نرم افزار جدید کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

با حضور مسئولین و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان از نرم افزار جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه رونمایی شد.

محمد حسین افخمی فر طراح این برنامه، ضمن بیان اینکه شیوه آدرس دهی در هارد دیسک کامپیوتر،شیوه آدرس دهی مشابهی برای کتابها در کتابخانه طراحی شده است، افزود: این شیوه که در عین سادگی، بسیار دقیق و سریع است، تنها از چهار عدد صحیح تشکیل شده و به ترتیب شامل شماره لاین، ستون، ردیف و ترتیب کتاب در قفسه بوده و به سادگی قابل پیاده سازی در تمام کتابخانه هاست.

مسئول کتابخانه مرکزی واحد گلپایگان، افزود: با وجود چنین شیوه ای، مسئولین کتابخانه ها، مجبور نیستند برای پیدا کردن کتابها در کتابخانه، از کدهای کنگره و یا دیویی استفاده کنند و تنها از این چهار عدد صحیح کوچک برای این منظور استفاده خواهند کرد. با استفاده از این شیوه، حتی مراجعه کنندگان عادی(درکتابخانه های مخزن باز)، می توانند به سرعت کتاب مورد نظر را پیدا کنند.

وی تسریع کرد، به منظور پیاده سازی و استفاده از این شیوه آدرس دهی، نرم افزار کتابخانه مهرگستر، در مدت 3 هفته توسط ایشان طراحی و ساخته شده که ضمن ارائه آدرس دقیق کتاب، دارای قابلیت جستجوی تصویری کتابهاست. با استفاده از این قابلیت، مراجعه کننده به جای مطالعه عنوان کتابهای پیدا شده، می تواند به دیدن تصاویر روی جلد آنها بپردازد و از روی تصویر کتابها، کتاب مورد نظر خود را پیدا کند.

ایشان در ادامه به برخی دیگر از ویژگی های این نرم افزار پرداختند، که مهمترین آنها عبارتند از: 1- سادگی نرم افزار 2- سرعت بسیار بالا، حتی تحت شبکه 3- امکان جستجوی همزمان سه عبارت در عنوان کتاب، در حالی که نرم افزارهای مشابه فقط یک عبارت را جستجو می کنند. 4- مجهز به سیستم امانات که خیلی آسان و با کلید میانبر Ctrl+Aدر دسترس است. 5- یافتن عبارت حتی اگر آن عبارت در بین یک کلمه باشد. 6- وجود ستون وضعیت کتاب (امانت، موجود) در نتایج جستجو 7- ثبت و ویرایش آسان و سریع کتابها

در ادامه این مراسم دکتر حمیدرضا خدایی ضمن تقدیر و تشکر از طراح این برنامه، گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان از وجود چنین کارمندان پویایی که موجب افزایش بهره وری می شوند، خرسند هستند و تمامی تلاش خود را به منظور تشویق اینگونه استعدادها به کار می برند.

سرپرست واحد گلپایگان افزود: دانشگاه آمادگی دارد، تبلیغات جهت بهره گیری سایر دانشگاه ها و آموزش و پشتیبانی در خصوص این نرم افزار را انجام دهد. تاریخ خبر 92/10/26
 

 

قابل توجه دانشجویان گروه عمران که پروژه های سازه های فولادی ، سازه های بتن آرمه ، پروژه تخصصی و کارآموزی را در نیمسال اول 92-93 و قبل از آن اخذ نموده اند :

آخرین مهت ارائه پروژه های فوق تاریخ 9/11/92 میباشد.

 

همچنین آقای مهندس محسن آقابراتی در روز چهارشنبه مورخ 9/11/92 جهت رسیدگی به امور دانشجویان در دانشگاه حضور دارند.پروژه های راه سازی ، کارآموزی ، نقشه برداری و متره در این روز تحویل گرفته میشود.تاریخ خبر 92/10/26
 

قابل توجه دانشجویان گرامی  

جهت دریافت فرم وام بلند مدت وزارت علوم با بازپرداخت بعد از فارغ التحصیلی در اسرع وقت به صندوق رفاه دانشجویان ( آقای خاموشی ) مراجعه فرمائید.تاریخ خبر 92/10/28