*********************************************************************************
زمان برگزاری کلاس جبراني روش تحقيق دکتر خدايي


زمان برگزاری کلاس جبراني روش تحقيق دانشجويان ارشد صنايع غذايي(ورودي94) دکتر خدايي: چهارشنبه 9 ديماه از ساعت 9:30 تا12   تاریخ خبر 94/10/02
********************************************************************************
آغاز بهره برداری از سلف سرویس و تغذیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: به مناسبت هفته وحدت و سالروز ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) ساختمان سلف سرویس و تغذیه واحد گلپایگان مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر حمیدرضا خدایی ضمن بیان اینکه ساختمان سلف سرویس دانشگاه به مساحت 960 مترمربع، در یک طبقه و با هزینه ای بالغ بر 5/5 میلیارد ریال ساخته شده است، افزود:ساخت این واحد رفاهی که دارای 2 سالن جداگانه خواهران و برادران و سرویس بهداشتی است، از سال 1390 آغاز شد اما به دلیل برخی مشکلات مالی توقف چند ماهه ای در ساخت آن به وجود آمد، که البته با مدیریت مناسب منابع مالی و همکاری حوزه ی عمرانی سازمان مرکزی به مرحله بهره برداری رسید.

خدایی از مهندس مهران جمشیدی، معاون اداری و مالی دانشگاه واحد گلپایگان بابت رایزنی ها و پی گیری مجدانه ایشان در این خصوص، تقدیر و تشکر کرد.تاریخ خبر 94/10/07

********************************************************************************************
سمینار نقش تکنولوژی های نوین در توسعه اقتصادی (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/15

********************************************************************************
پیام میرزاده به مناسبت روز شهدای دانشجو و حماسه هویزه

دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، به مناسبت 16 دی «روز شهدای دانشجو و حماسه هویزه» پیامی صادر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون ( آ ل عمران 169)

16 دی ماه سال 1359 در تاریخ دفاع مقدس ملت ایران، یادآور حماسه‌آفرینی دانشجویان پیرو خط امام(ره) به فرماندهی شهید سیدمحمدحسین علم‌الهدی در دفاع از سرزمین اسلامی عزیزمان است؛ شهدایی که مظلومانه در محاصره دشمن بعثی، با نثار جان خود و با خلق حماسه هویزه، درس بزرگ و به‌یادماندنی برای جوانان به ویژه دانشجویان این مرز و بوم به ارمغان گذاشتند.

دفاع از کیان، سرزمین و اعتقادات و ارزش‌ها در سال‌های دوران دفاع مقدس ضرورتی بود که همه آحاد ملت به ویژه جوانان و دانشجویان آن را احساس کرده بودند و براساس یک ضرورت عمومی به رسالت و وظیفه خود عمل کردند. امروز نیز که کشور در سایه همین رشادت و اعتماد به فرزندان ملت ثبات و آرامشی ستودنی را بدست آورده است، ضرورت دارد جوانان و دانشگاهیان همچون دوران دفاع مقدس پیش رو و پیش قدم در عرصه سازندگی و توسعه کشور باشند.

با گرامیداشت مجدد یاد و خاطره همه شهیدان میهن اسلامی به ویژه شهید سیدمحمدحسین علم الهدی و دانشجویان هم رزمش در هویزه، امید دارم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با درک شرایط موجود، به رسالت خود که همان دفاع از اندیشه و خرد و جهاد در مسیر علم مولد و اقتصاد مقاومتی است، عمل کنند.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاریخ خبر 94/10/16

*******************************************************************************************
مرحله چهارم برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آزمایشگاهی و کارگاهی ساها (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/19

*******************************************************************************
فرآیند استخدام اعضاء هیأت علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/19
*********************************************************************************
برگزاري المپياد علمي دانشجويي (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/21

**********************************************************************************

آيين نامه حمايت از دستاوردهاي علمي معتبر (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/21
***********************************************************************************
همايش بازشناسي تاريخ پزشکي خراسان (مشاهده) تاریخ خبر 94/10/21
*******************************************************************************

آغاز ثبت نام رشته های  بدون آزمون كارداني پيوسته و ناپيوسته و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان ضمن بیان اینکه زمان ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شده، گفت: متقاضیان مي توانند با مراجعه به سايتwww.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

دکترحمیدرضا خدایی افزود: متقاضیان ثبت نام برای نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 (بهمن ماه سال جاری) مي توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام خود را انجام دهند و پس از 48 ساعت از ثبت نام اينترنتي، با در دست داشتن پرينت ثبت نام خود در ساعات اداري به واحد دانشگاهي مربوطه مراجعه تا ثبت نام قطعي خود را در واحد مربوطه انجام دهند.

وی با ذکر این نکته که داوطلبان می‌توانند بعد از پذیرفته شدن مانند دانشجویان دیگر از تمامی تسهیلات موجود در دانشگاه به عنوان دانشجو استفاده کنند و هیچ تفاوتی به لحاظ شهریه، دریافت وام و دیگر موارد مانند مهر مدرک تحصیلی بین این دانشجویان و دانشجویان دیگر نیست، گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته‌محل‌های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته‌های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت می‌پذیرد. 

شایان ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان نیز در مقطع كارشناسي پيوسته در رشته های حسابداری، مهندسی کشاورزی- علوم دامی، مهندسی عمران و مهندسی مکانیک، در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید، مهندسی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید -  قالبسازی، مهندسی تکنولوژی برق -  شبکه های انتقال و توزیع، مهندسی تکنولوژی مخابرات - سوئیچ های شبکه ثابت، علمی کاربردی حسابداری، مهندسی تولیدات دامی و مهندسی علوم و صنایع غذایی، در مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته های تکنولوژی مواد غذایی و علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر و در مقطع کاردانی پیوسته در رشته های کامپیوتر، علمی  کاربردی حسابداری، مکانیک خودرو،  ساخت و تولید -  ماشین افزار و ساخت و تولید -  قالبسازی دانشجو می پذیرد. تاریخ خبر 94/10/22

*******************************************************************************************

زمان ثبت نام ترم آینده

مطابق تقويم ابلاغي سازمان مرکزي، شروع ثبت نام ترم آينده 5 بهمن  لغايت 9 بهمن و شروع کلاسها 11 بهمن مي باشد و جهت ثبت نام لازم است هرگونه بدهي شهريه و وام را تا 5 بهمن با دانشگاه تسويه کرده باشيد.تاریخ خبر 94/10/27
******************************************************************************
بازدید سرزده ناظران و بازرسان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از روند برگزاری امتحانات واحد گلپایگان

این بازرسی که بیش از 2 ساعت به طول انجامید شامل بازرسی از حوزه امتحانات، مخزن و اداره آموزش بود.

در این بازرسی، شیوه برگزاری امتحانات، حضور اساتید در جلسه ی امتحانات، رعایت بخشنامه ها، کمیته انضباطی تخلفات احتمالی دانشجویان، پاسخنامه ها، نرم افزار سیدای واحد و ابلاغ مراقبان، به دقت بررسی شد.

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان پس از جلسه با ناظران محترم استان، ضمن بیان اینکه هدف از این بازدیدها که امروز در غرب استان انجام شد، استفاده مشترک از تجارب سایر واحدهای دانشگاهی و حذف خطای احتمالی از شیوه برگزاری آزمون ها در واحدهای استان اصفهان است، نظارت را بخشی از علم مدیریت دانست که به شیوه ای مناسب، دوستانه و در عین حال جدی در استان اصفهان در حوزه های مختلف در حال انجام است.

دکترحمیدرضا خدایی در پایان از زحمات افراد دخیل در این بازرسی و کارمندان دانشگاه تشکر ویژه نمود. تاریخ خبر 94/10/28

*********************************************************************************************

چاپ مقاله عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در اولین شماره سال 2016 موسسه رویان

مقاله ISIاستادیار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در اولین شماره سال 2016 موسسه رویان و ژورنال معتبر International Journal of fertility and sterility  به چاپ رسید.

دکترحمیدرضا خدایی، گفت: افزایش و کارایی باروری در جنس مذکر بواسطه افزودن نوعی ماده محرک به نام سدیم نیترو پروساید، دستمایه اولیه این تحقیق بود و در تهیه این مقاله بهناز مهدوی، حق التدریس واحد گلپایگان نیز نقش موثری داشته اند.

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در مورد دلیل انتخاب این موضوع برای تحقیق، به آمارهای منتشر شده درباره تعداد زوج های نابارور که در ایران نزدیک به 3 میلیون نفر تخمین زده می شوند، اشاره کرد و گفت: هرنوع ماده کارآمدی که بتوان با آن از آمار فوق کاست، اهمیت ویژه ای دارد و می بایستی مورد توجه محققان حوزه تولید مثل قرار گیرد.تاریخ خبر 94/10/28

***********************************************************************************************

اطلاعیه

دانشجوياني که با آقاي دکتر خدايي، موضوع پايان نامه اخذ نموده اند و يا درخصوص پايان نامه و پروپوزال خود مشکلي دارند، مي توانند روز يکشنبه 4 بهمن از ساعت 9 تا 12 به ایشان مراجعه نمايند. تاریخ خبر 94/10/30

 

برچسب ها : دی 94