قابل توجه کلیه دانشجویان

کلاس آموزشی ABAQUS روزهای چهارشنبه در دانشگاه برگزار میگردد.

دوره کلاس : 25 ساعت آموزشی

هزینه کلاس : 1500000 ریال

مدرس دوره : آقای مهندس محمد صفایی(09365031879)

آخرین مهلت ثبت نام : 92/12/6

جهت ثبت نام فرم پیوست را تکمیل نموده و دفتر پژوهش  تحویل نمایید.دانلود فرم ثبت نام  تاریخ خبر 92/12/04

 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی عمران:

دانشجویانی که پروژه های فولاد،بتن ،تخصصی، راهسازی و کارآموزی را در نیمسال دوم 92-93 اخذ کرده اند ، موظف به تحویل پروژه ها و کارآموزی تا تاریخ 93/02/15 می باشند.

همچنین دانشجویانی که پروژه های بتن فولاد و تخصصی اخذ نموده اند در اسرع وقت برای تعریف پروژه از طریق ایمیل mehdimoghaddasi@gmail.com با مدیر گروه عمران مکاتبه نمایند.تاریخ خبر 92/12/06

 

یادواره شهدای دانشجوی شهرستان گلپایگان با حضور خانواده شهدای دانشجو، مسئولان شهرستان، اساتید و در سالن همایش‌ دانشگاه آزاد واحد گلپایگان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان ضمن بیان اینکه ایستادگی دانشجویان در مقابله با جنگ نرم دشمنان از اهمیت بسیاری برخوردار است و زنده نگه داشتن یاد شهدا در این زمینه یک راهکار است، گفت: افراد مختلف جامعه هرکدام با توجه به جایگاه و مسئولیتی که دارند، در برابر خون شهدا مسئول هستند و باید برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره این شهدای الهی تلاش کنند.

دکتر حمیدرضا خدایی با بیان اینکه امروز جنگ دیگری کشور ما را تهدید می‌کند، بیان کرد: دانشجویان ما امروز وظیفه دارند با زنده نگه داشتن صفات شهیدان و با الگوگرفتن از جان فشانی‌ها و فداکاری‌های آنان و با بصیرت کامل در جنگ نرم به خوبی مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

وی افزود برکت حضور شهیدان ماندگاری جمهوری اسلامی و مانایی ملت ایران بوده است و این که امروز ما در امنیت و آرامش زندگی و تحصیل می‌کنیم، مرهون جان فشانی‌های همین شهدا است.

وی خاطرنشان کرد: در پاسداری و قدردانی از فداکاری‌ها و خون شهدا حداقل کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم، زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و ادامه دادن راه آنها است.

خدائی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان از ابتدای تاسیس همواره سعی در زنده نگه داشتن یاد شهیدان داشته و در اقدامی نو کلاس های دانشکده فنی مهندسی این واحد به نام، تصاویر و زندگی نامه شهدا مزین شده و آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه نیز به نام شهدای هسته‌ای نام گذاری شده است.

وی با بیان اینکه مقرر شده یکی از ساختمان های دانشگاه هم به نام شهید شعیب نام‌گذاری شود، خاطرنشان کرد: دانشجویان این دانشگاه در هنگام نام نویسی در سیستم نرم افزاری دانشگاه نیز با کلاس‌هائی مزین به نام شهدا ثبت نام می‌کنند.

در ادامه این مراسم، سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی اخلاص در عمل، دینمداری، تمسک به اهل بیت (ع)و ولایتمداری را از ویژگی های شهدا و ایثارگران عنوان کرد و افزود: همه موظفیم برای حفظ جمهوری اسلامی و احکام نورانی اسلام با الگو پذیری از این عزیزان، پاسدار خون شهیدان باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلپایگان، نکوداشت یاد و خاطره شهیدان و تجدید پیمان با آرمانهای آنان را یکی از اهداف محافل انس با شهدا عنوان کرد و گفت: اینگونه برنامه ها در تکریم خانواده معظم شهدا، ترویج بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزشهای دفاع مقدس به جامعه بخصوص نسل جوان تاثیر گذار است.

ایشان به توطئه های مختلف فرهنگی، نظامی و اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: حضور مداوم مردم در صحنه، وحدت کلمه، خودباوری و پیروی از ولایت فقیه موجب شده تا مستکبران نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

وی با قدردانی از مسوولان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان در برگزاری این یادواره گفت: همه قشرهای مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش داشتند و امنیت و آرامش کشور بخصوص در مراکز علمی و آموزشی مرهون خون پاک شهیدان است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از خانواده های شهدای دانشجوی با لوح سپاس تجلیل شد.

دومین دوره کارگاه جنگ نرم و سبک زندگی ویژه بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان گلپایگان در سالن جلسات دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاهآزاداسلامي واحد گلپایگان برگزارشد.

در  مراسم آغازین این کارگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و معرفی واحد گلپایگان، بر لزوم معرفت بخشی و آشنایی با فنون جنگ نرم تاکید کرد و اساتید دانشگاه را فرماندهان جنگ نرم معرفی کرد.

دکتر حمیدرضا خدایی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جنگ نرم و سبک زندگی ایرانی اسلامی و دغدغه های معظم له در این خصوص، گفت: اساتید به عنوان افراد موثر در زندگی دانشجویان می باید با تمام مبانی، اصول و مقابله با جنگ نرم آشنا شوند.

در ادامه معاون بسیج اساتید استان اصفهان، دانشگاه را برای تمامی جوامع و ملل کانونی برای دانش افزایی، تولید علم و پرورش نخبگان تلقی کرد و گفت: نقش استاد در دانشگاه، در فرایند دانش و تربیت منابع انسانی ممتاز و بی بدیل است و اساتید با عنایت به مسئولیت خطیر، پرچمدار این جهاد مقدس اند.

مهندس محمد باقری با اشاره به درخواست مقام معظم رهبری از اساتید به عنوان فرماندهان جنگ نرم، مبنی بر لزوم توجیه دانشجویان و جوانان به این امر مهم، برگزاری این کارگاه ها را در سطح دانشگاه ها مفید و با ارزش دانست و افزود: در سال جاری این دومین کارگاه است که در سطح استاناصفهان برگزار می شود.

شایان ذکر است پس از برگزاری مراسم آغازین، کارگاه فوق با حضور 40 نفر از اساتید بسیجی شهرستان گلپایگان برگزار گردید. تاریخ خبر 92/12/10

 

دانشجويان فعال در رشته هاي مختلف ورزشي جهت تکميل بانک اطلاعات دانشجويان ورزشکار دانشگاه و تشکيل تيم هاي ورزشي هرچه سريعتر  فرم ثبت اطلاعات را تکميل و به همراه  مدارک مورد نياز ( يک قطعه عکس 4*3، تصوير حکم قهرماني، تصوير کارت داوري، تصوير کارت مربيگري و همچنين تصوير کارت دانشجويي)، به امور دانشجويي واحد، آقاي گلزاري تحويل نمايند.
تحويل مدارک حداکثر تا تاريخ 92/12/25 و در صورت تمديد تا پايان فروردين ماه 93 دریافت فرم ثبت نام    تاریخ خبر92/12/14
 

همزمان با سالروز فرمان حضرت امام خمینی«ره» مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و به جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدای شهرستان گلپایگان، و گرامیداشت روز شهدا، تعداد 160 اصله درخت مثمر در زمینی به مساحت حدود 3000 متر مربع در داخل دانشگاه توسط کارکنان و هیات ریسه کاشته شد.

دکترحمیدرضا خدایی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در حاشیه ی این مراسم، ضمن بیان اینکه لازم است توسط دانشگاهیان به هر نحوی خاطره شهدا تداعی و زنده نگه داشته شود، گفت: امید است کاشت این درختان گوشه ای هرچند کوچک از آن همه حماسه را در اذهان اصحاب علم همواره بیدار نگه دارد.تاریخ خبر 92/12/24
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

با توجه به حد نصاب نرسيدن برخي از دروس ارائه شده ،  دانشجويان به منظور کنترل و اصلاح انتخاب واحد خود به کارشناس گروه آموزشي مربوطه مراجعه نماييد.تاریخ خبر 92/12/24
 

قابل توجه کلیه دانشجویان و اساتید

در صورت دارا بودن آثار هنری (وبلاگ ، مقاله ، پایان نامه) (داستان نویسی، نمایشنامه نویسی ، شعر،پویا نمایی، فیلم کوتاه و فیلم نامه نویسی)(خط نستعلیق،ثلث،نسخ،شکسته نستعلیق،نقاشی خط،سیاه قلم،قالی بافی،مشبک،معرق و تذهیب) جهت شرکت در جشنواره هنر و ادبیات دینی (قرآن و عترت)، در اسرع وقت به دفتر پژوهش مراجعه نمایید.تاریخ خبر92/12/26