لینک ورود به کلاسهای مجازی : lms.iauda.ac.ir
 

اطلاعیه شماره ۱ / کلاس‌های آموزش مجازی


کلاس‌های نیمسال دوم از طریق سامانه LMS مشابه نیمسال قبل به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد.با تکمیل مراحل ثبت نام، بارگذاری دروس، مشخصات اساتید و دانشجویان در سامانه LMS به سرعت در حال انجام است و با اتمام این مرحله بزودی کلاس‌های مجازی ترم جدید شروع خواهد شد.در اطلاعیه‌های آتی نحوه ورود به سامانه LMS و زمان تشکیل کلاس‌ها بیان خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۲ / کلاس‌های آموزش مجازی


کلاس‌های درسی از روز شنبه ۱۶ اسفندماه بصورت مجازی آغاز خواهد شد.جهت ورود به کلاس آنلاین به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به آدرس lms.iauda.ac.ir مراجعه و ورود به سایت را انتخاب نمایید.

 برای دانشجویان 
نام کاربری:
شماره دانشجویی+۲۶۶
رمز عبور: 
شماره ملی

 بارگذاری برخی از دروس گروه معارف در سامانه در حال انجام است؛ لذا زمان تشکیل کلاس‌های معارف اطلاع رسانی خواهد شد.
دانشجویان و اساتید گرامی جهت آگاهی از زمان کلاس‌های خود، به پروفایل شخصی در سامانه آموزشیار مراجعه نمایید و در زمان مقرر در کلاس درس حاضر شوید.مشکلات احتمالی را از طریق گروه های مجازی اطلاع دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع گردد.
 
 اطلاعیه شماره ۳ / کلاس‌های آموزش مجازی


 روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بروزرسانی دوم (شامل دروس معارف و سایر دروس تخصصی) در سامانه lms انجام پذیرفت.با مراجعه به میز کار خود در سامانه lms به آدرس lms.iauda.ac.ir دروس خود را مشاهده و هر گونه مغایرت را در گروه های مجازی اطلاع دهید.
 
اطلاعیه شماره ۴ / کلاس‌های آموزش مجازی


ضمن عرض تبریک عید مبعث، به اطلاع می رساند روزهای تعطیل رسمی کلاس مجازی تشکیل نخواهد شد. بنابراین روز پنجشنبه ۲۱ اسفندماه، کلاس های آنلاین تشکیل نمی شود.
 

اطلاعیه شماره 5/ کلاس‌های آموزش مجازی


 کلاس‌های مجازی در سال ۹۹، تا پایان هفته جاری برگزار خواهد شد.در ایام تعطیلات عید نوروز، کلاس‌ها تشکیل نخواهد شد و مجددا از روز شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ کلاس‌های مجازی آغاز خواهد شد.
 
اطلاعیه شماره 6/ کلاس‌های آموزش مجازی

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، جهت حفظ سلامت همه عزیزان، در ۱۰ روز آینده، از شنبه ۲۱ فروردین لغایت ۳۱ فروردین ماه، دانشگاه تعطیل می باشد. لذا از مراجعه حضوری به واحد اکیدا خودداری نمایید.در بازه زمانی مذکور، کلیه کلاس‌های مجازی به صورت کامل و مطابق برنامه زمان بندی برگزار خواهد شد.
 

اطلاعیه شماره 7/ کلاس‌های آموزش مجازی

دفتر کار مجازی اعضای هیات علمی واحد راه اندازی شده است.

 دانشجوی گرامی برای ورود به دفتر کار مجازی اساتید، مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ورود به پروفایل خود در سامانه lms
(lms.iauda.ac.ir)

۲- از منوی دفاتر کار مجازی، گزینه واحد گلپایگان را انتخاب کنید.

۳- دفتر کار مجازی استاد مورد نظر را انتخاب کنید.

۴- جهت ورود کد ۲۶۶ را به عنوان کلید ثبت نام انتخاب کنید.(در ورودهای بعدی نیاز به این کد نیست/پس از اولین ورود، دفتر کار مجازی استاد مورد نظر در میز کار شما ایجاد خواهد شد)

۵- در ورودهای بعدی، می توانید از طریق میز کار خود وارد دفتر کار مجازی استاد شوید.

۶- مطابق جدول زمانبندی درج شده توسط استاد، در زمان مورد نظر، استاد در دفتر حاضر است و می توانید با گزینه ورود به گفتگو و ملاقات آنلاین وارد دفتر مجازی شوید و پرسش ها و مشکلات درسی خود را مطرح کنید.
برچسب ها : کلاسهای مجازی