ابلاغ بخشنامه اجرای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد با سازمان نظام مهندسی ساختمان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه معاونان، نمایندگان تام الاختیار در استان‌ها، معاونین هماهنگی و کلیه واحدهای دانشگاهی خواستار تشکیل کارگروه مشترک در هر استان و برگزاری جلسه دو هفته یک بار با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور شد.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه معاونان، نمایندگان تام الاختیار در استان ها، معاونان هماهنگی و کلیه واحدهای دانشگاهی خواستار تشکیل کارگروه مشترک در هر استان و برگزاری جلسه دو هفته یک بار با سازمان نظام مهندسی ساختمان در تمامی استان های کشور شد.

در متن این بخشنامه آمده است، با توجه به تفاهم نامه منعقده در تاریخ 21 شهریور سال گذشته میان دانشگاه با سازمان نظام مهندسی ساختمان برای توسعه همکاری و ارائه خدمات علمی و گسترش ارتقاء علمی نیروهای متخصص آن سازمان و دانشگاه و در راستای اجرایی شدن ماده 6، کلیه واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی و

سازمان های نظام مهندسی ساختمان در استان های کشور برای اجرای مفاد تفاهم نامه کارگروه مشترکی در هر استان، شامل رئیس سازمان نظام مهندسی استان، رئیس کمیته آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان ذیربط، رئیس بزرگترین واحد دانشگاهی در استان تشکیل، و با برگزاری جلسه دو هفته یک بار ، نسبت به ارسال گزارش پیشرفت امور مربوطه به امضا کنندگان این تفاهم نامه اقدام کنند.تاریخ خبر 94/01/06


******************************************************************************************
آخرين مهلت ثبت نام دروس معرفي به استاد


آخرين مهلت ثبت نام در نيمسال جاري 94/1/22لغايت 94/1/26مي باشد. لذا فقط در بازه زماني مشخص شده به امور دانشجويي( آقاي گلزاري) مراجعه نماييد.

**تاريخ امتحانات معرفي به استاد پس از اتمام زمان ثبت نام در سايت دانشگاه اطلاع رساني مي شود.

**دانشجويان گرامي دقت نمايند پس از اتمام زمان ثبت نام به هيچ عنوان ثبت نام جديدي صورت نخواهد گرفت و همچنين خارج از تاريخ هاي اعلام شده جهت امتحانات ، امتحاني برگزار نخواهد شد.تاریخ خبر 94/01/17

***************************************************************************************
قابل توجه دانشجویان گرامی

جهت دریافت جزوه اکولوژی اینجا را کلیک نمایید.(تاریخ خبر 94/01/18)
***************************************************************************************

گردهمایی سراسری کانون‌ها، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود

گردهمایی سراسری کارشناسان، دبیران کانونهای اندیشه، فرهنگی، هنری، نشریات دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هدف آگاهی از آخرین ضوابط و مقررات و تقویت قابلیت ها و مهارتهای فردی و جمعی دانشجویان از ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: با هدف تقویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با انجام این همایش علاوه برگزاری نمایشگاه کانون ها و انجمن های علمی و نشریات دانشجویی، پبش بینی شده است با حضور استادان متخصص کارگاه ها و نشست های فرهنگی و علمی در موضوعات مختلف برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد همچنین اعلام کرد نشست شورای سیاستگذاری همایش به طور مستمر از پاییز سال 93 تشکیل شده است که از جمله مصوبات آن انتصاب رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به عنوان رئیس همایش و معاون محترم فرهنگی واحد خوراسگان به عنوان دبیر همایش است.

وی در ادامه توضیح داد که در نشست های شورای سیاستگذاری همایش به برنامه ریزی زمان افتتاحیه و اختتامیه همایش و هماهنگی برای برگزاری گارگاه‌های آموزشی، ثبت نظر در خصوص ایده های جدید ومعارفه مسئولان دانشجویی همایش انجام گرفته است.

طه هاشمی افزود:‌از جمله دیگر مصوبات شورای سیاست گذاری، برگزاری کارگاه ها، در دو بخش کارگاه های عمومی و کارگاه های اختصاصی است. کارگاههای عمومی (برای هر دو گروه دانشجو و کارشناسان شامل کارگاه «مدیریت و برنامه ریزی فعالیتهای گروهی» و کارگاه «حقوق وتکالیف فعالیتهای دانشجویی» و کارگاههای اختصاصی شامل کارگاههای «اصول برنامه ریزی استراتژیک کانون های فرهنگی» ، «سوژه یابی هنری و فعالیت های دانشجویی» ، « سواد رسانه ای در جهان مجازی» ، «اخلاق حرفه ای در کار گروهی (فعالیتهای دانشجویی)» ، «کارآفرینی و اصول کسب و کار» ، «اصول نویسندگی و ویراستاری» ، «اصول تیتر و گرافیک در نشریات دانشگاهی» ، «اصول و فنون مذاکره و زبان بدن» و « نقد و مناظره» هستند.

شایان ذکر است بزرگترین گردهمایی سراسری کارشناسان، دبیران کانون های اندیشه، فرهنگی، هنری، نشریات دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هدف آگاهی از آخرین ضوابط و مقررات و تقویت قابلیت ها و مهارت های فردی و جمعی دانشجویان از ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته این رویداد بزرگ فرهنگی علمی در مجموعه بزرگ فرهنگی تفریحی شهید بهشتی(ره)، باغ ابریشم اصفهان برگزار می شود و از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه به تدریج پذیرش میهمانان انجام خواهد شد.

در این همایش که با شرکت ۱۳۰۰ دانشجو و کارشناس فرهنگی از ۴۰۰ واحد دانشگاهی کشور برگزار خواهد شد، ریاست عالی دانشگاه دکتر میرزاده و معاونین فرهنگی و پژوهشی دانشگاه و معاونین فرهنگی اجتماعی واحدهای دانشگاهی منتخب، حضور خواهند داشت.

ضروری است شرکت کنندگان از طریق سایت دبیرخانه گردهمایی به نشانی: http://cic.khuisf.ac.ir اقدام نمایند. ضمناً ضروری است قبل از ثبت‌نام، تعداد شرکت‌کنندگان و نام واحد مربوطه به شماره 4377645-0939 اعلام نمایند.تاریخ خبر 94/01/24

*********************************************************************************
اتمام زمان ثبت نام امتحان معرفی به استاد

مهلت ثبت نام دروس معرفي به استاد پايان يافت و اين زمان قابل تمديد نمي باشد. دانشجويان گرامي لطفا از مراجعه  خودداري فرماييد. تاريخ امتحانات معرفي به استاد متعاقباً در ابتداي هفته آينده در سايت دانشگاه اطلاع رساني خواهد شد.تاریخ خبر 94/01/26

****************************************************************************************
قابل توجه دانشجویان عضو تیم بسکتبال

دانشجويان عضو تيم بسکتبال دانشگاه روز يکشنبه 94/1/30 راس ساعت 10:30 صبح در سالن ورزشي دانشگاه خود را به جناب آقاي حاج عابدي مربي محترم تربيت بدني معرفي نمايند.

اداره تربيت بدني واحد     تاریخ خبر 94/01/26
***************************************************************************************
امتحانات معرفی به استاد

دانشجويان گرامي اطلاع داشته باشند در صورت عدم شرکت در امتحانات معرفی به استاد، آخرين مرحله برگزاري امتحانات دروس معرفي به استاد همزمان با امتحانات پايان ترم و اعلام توسط ذانشجو حداکثر تا هفته پاياني نيمسال جاري، برگزار خواهد شد.

جهت دریافت برنامه امتحانات معرفی به استاد
اینجا را کلیک نماییدتاریخ خبر 94/01/29
***************************************************************************************
دکتر علوی فاضل از راه اندازی مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش برای بهبود نحوه پاسخگویی به داوطلبان شرکت در آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علوی فاضل گفت: مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش به شماره 4743-021 با تلاش اداره کل فنی و آمار این معاونت و با حمایت های بی دریغ ریاست عالی دانشگاه راه اندازی شد. لذا از این پس داوطلبان می توانند از طریق این شماره با معاونت سنجش و پذیرش تماس حاصل کنند.

وی در ادامه افزود: یکی از مشکلات بخش پاسخگویی تلفنی این مجموعه در گذشته، عدم مشخص شدن افراد در صف بود که هم اکنون داوطلبان می توانند با شنیدن اعلام نوبت خود در تماس، نسبت به زمان برقراری ارتباط با کارشناسان اطلاع حاصل نمایند.

علوی فاضل خاطرنشان کرد: هدف ما در گسترش بخش روابط عمومی این معاونت، توجه به رفاه حال بیشتر داوطلبان با در نظر گرفتن اصل تکریم ارباب رجوع است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه پاسخگویی بخش تلفنی گفت: تفکیک تماس ها براساس مقاطع تحصیلی صورت گرفته و داوطلبان پس از برقراری تماس می توانند با توجه به اطلاعاتی که توسط گوینده دراختیار آنها قرار می گیرد خود مسیر حرکت خود را انتخاب کنند. در حال حاضر برای دریافت پاسخ سوالات مقاطع کاردانی، کارشناسی بدون آزمون و با آزمون و دکتری حرفه ای کلید (1)، برای مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری پژوهش محور کلید (2)، برای آزمون های زبان EPT و آیلتس کلید (3) ، درنظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: داوطلبان درنظر داشته باشند در صورتیکه به هر دلیلی نتوانستند از طریق تلفن با این معاونت تماس بگیرند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و قرار دادن سوالات خود بصورت مجازی پاسخ مورد نظر خود را از کارشناسان دریافت کنند.تاریخ خبر 94/01/30
**********************************************************************************************************************

 

برچسب ها : آرشیو فروردین 94