قابل توجه اساتید ، دانشجویان و پژوهشگران

نظر به سیاست های حمایتی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در خصوص حراست جدی از حقوق مالکیت فکری دانشگاهیان محترم به ویژه مساعدت در ثبت بین المللی اختراع ،اساتید ، دانشجویان و پژوهشگران می توانند با مراجعه به سایت صندوق http://insf.gov.ir و انجام ثبت نام اولیه و اخذ نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه مدیریت پژوهش و فناوری به نشانی http://backend.insf.gov.ir  شده و پس از تکمیل پرسشنامه ثبت بین المللی اختراع و بارگذاری آن از طریق گزینه ارسال فرم ها را به صندوق ارسال نمایند.

در این راستا صندوق می تواند با حمایت مالی و ارائه مشاوره های تخصصی مخترعان را در مسیر ثبت بین المللی اختراع راهنمایی و یاری نماید.

توصیه می شود اساتید و دانشجویان گرامی  قبل از چاپ نتایج تحقیقات خود در مجلات معتبر خارجی یا داخلی نسبت به فایل کردن اختراع خود اقدام نمایند.تاریخ خبر 93/03/31

******************************************************************

قابل توجه دانشجویان


دانشجويان متقاضي اخذ دروس تخصصي  گروههاي عمران و مکانيک ، دروس درخواستي خود را هر چه سريعتر به کارشناسان گروه هاي مربوطه کتبا اعلام نمايند تا پس ار بررسي و به حد نصاب رسيدن، نسبت به ارائه آنها اقدام شود  
اریخ خبر 93/03/20  

******************************************************************
قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار می کند : کارگاه آموزشی " مقاله نویسی ".

  جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به دفتر پژوهش مراجعه نمایید:

نام کارگاه : مقاله نویسی

زمان کارگاه : چهارشنبه  93/03/07  از ساعت 15 تا 18

مدرس دوره : مهندس سعدی قادری

هزینه ثبت نام : 100000 ریال   تاریخ خبر 93/3/3

*******************************************************************

قابل توجه دانشجویان گرامی

1- از پایان وقت اداری 93/02/31 دانشجویان غیر بدهکار می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه،نسبت به دریافت و پرینت کارت امتحان خود اقدام نمایند.پرینت کارت می بایست توسط آموزش با درج مهر تایید شود(بنابراین دانشجویان برای تایید کارت ورود به جلسه می بایست به آموزش دانشگاه مراجعه نمایند)

2- فایل دانشجویان  بدهکار مسدود است و بنابراین جهت روشن شدن تکلیف بدهی ، دانشجویان تا قبل از امتحانات به امور مالی واحد مراجعه نمایند.

3- تنها با در دست داشتن اصل کارت ورود به جلسه دانشجویان مجاز به شرکت در جلسه امتحان می باشند.

4- کارت های دریافت شده از سایت که مربوط به قبل از تاریخ 93/02/31 می باشد فاقد اعتبار است.

اطلاعیه 2

دانشجویان تا قبل از شروع امتحانات نیمسال دوم مجاز به تسویه بدهی شهریه و وام های خود می باشند ، در غیر اینصورت کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت نخواهند کرد.

قابل توجه اساتید محترم

اساتيد گرامي  جهت دريافت ابلاغيه امتحاني خود در اسرع وقت به اداره امتحانات مراجعه نمايند.
تاریخ خبر 93/03/03

*****************************************************************

شماره تلفن هاي دانشگاه به شرح زير تغيير نموده است :


57387708
57387709
57387710

نمابر : 57387682

حراست : 57387711

 لازم به توضیح است در شماره گیری بین شهری استان اصفهان نیازی به گرفتن پیش شماره نیست و کد استان به 031 تغییر پیدا کرده است.
تاریخ خبر 93/03/10

**********************************************************************
دستگاه تست کيفي مقاومت قطعات در برابر شکست خمش به شماره ي ثبت 80760 توسط مهيار اميدوار در چهارمين جشنواره بين المللي مخترعان، مبتکران و نوآوران ارايه شد.
دکتر حميدرضا خدايي ضمن بيان خبر فوق، افزود: کنفرانس ملي مهندسي  مکانيک اهواز، کنفرانس بين المللي مکانيک کاربردي تهران، همايش ملي تجهيزات عملياتي و فرآيندي، همايش ملي مديريت انرژي و محيط زيست تهران و ششمين همايش فرامنطقه اي پيشرفت نوين در علوم مهندسي از جمله همايش هايي است که آقاي مهندس مهيار اميدوار به نام دانشگاه آزاد اسلامي واحد گلپايگان مقاله ارايه کرده است.
شايان ذکر است نامبرده موفق شده است مقاله ي علمي خود را در ژورنال
 Methodologies and application که توسط springer نمايه مي شود را در سال 2014 به چاپ رسانده است.
تاریخ خبر 93/03/12

*********************************************************************

تیم ملی امید کاراته زیر 21 سال اردوی یک هفته ای از تاریخ 17 الی 22 خردادماه در شهرستان گلپایگان برگزار کرده است.

مجید صافی ضمن بیان اینکه با توجه به نزدیک بودن به زمان برگزاری مسابقات آسیایی مالزی و جهت تنوع در اردوها این اردو به میزبانی گلپایگان برگزار شد. افزود: این پنجمین مرحله از اردوهای تیم ملی است که برگزار می شود و تمرکز کادر فنی و اردونشینان در این مرحله بیشتر بر تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمی و روحی اعضای تیم است.

مجید صافی که خود از قهرمانان این رشته ورزشی در مسابقات بین المللی و همچنین قهرمانی جهان در سالهای 2000 و 2004 ژاپن را در کارنامه دارد. افزود: از ابتدای سال جاری به عنوان مربی با تیم ملی همکاری می کنم و با توجه به اینکه گلپایگانی هستم و از سال80 تا 84 مسئول هیات کاراته شهرستان بودم، شناخت بسیار خوبی از امکانات و کاراته کاهای گلپایگانی دارم و امیدوارم برگزاری این اردو باعث گسترش بیشتر این رشته ورزشی در سطح شهرستان شود.

ایشان در ادامه ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به دلیل اینکه کلیه امکانات رفاهی را برای تیم ملی فراهم نموده است، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی امکانات بسیار خوبی دارد و فعالیت های چشمگیری در حوزه ورزشی انجام داده است که می توان به  قهرمانی سال گذشته تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در سوپر لیگ کشور اشاره کرد. 
تاریخ خبر 93/03/20
*****************************************************************