مقدمه

دانشجوی عزیز : با توجه به تعطیلات اضطراری دانشگاهها، برای حل مشکل عقب ماندگی تحصیلی در این ایام، می بایست از تاریخ 11 اسفندماه لغایت 15 فروردین ماه 99 با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان "دوره ویژه تعطیلات اضطراری دانشگاه" درس مجازی را بگذرانید.
راهنمای آموزش مجازی دروس معارف دانشگاه

1-دانشجویان ابتدا وارد سایت ec.nahad.ir شوند، در صورتی که ثبت نام نکرده اید؛ روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و کد ملی خود را وارد نمایید و سپس اطلاعات مربوط به خود را وارد سیستم کنید.همچنین رمزی که برای خود ثبت می کنید باید حداکثر هشت کاراکتر داشته باشد.

2-بر روی گزینه ورود به دوره جبرانی کلیک کرده و دروس معارفی که از اینترنت اخذ کرده اید را از لیست انتخاب کنید.

3-دانشجویان به ازای هر جلسه حضوری باید 2 جلسه مجازی بگذرانند؛ به طور مثال اگر استاد درس مربوط سه جلسه جبرانی در نظر بگیرد دانشجویان باید  موضوعات آن درس را انتخاب کنند و در مجموع حداقل 6 جلسه بگذرانند؛ البته دانشجویان می توانند تعداد جلسات درسی خود را با استاد هماهنگ کنند.

4-دانشجویان باید در نظر داشته باشند که شرط فعال شدن فایل آموزشی هر جلسه، قبولی در آزمون جلسه پیشین است.

5-در پایان دانشجویان با سپری کردن آخرین آزمون هر جلسه می توانند گواهی قبولی دریافت کنند؛باید از این گواهی پرینت بگیرند تا با ارائه آن به استاد، نمره آن درس را بدست آورند.

6-جهت دسترسی به اطلاعات کامل تر، فیلم آموزشی استفاده از سامانه، پاسخ به سئوالات احتمالی پیرامون آموزش مجازی و ... به سایت ec.nahad.ir مراجعه فرمایید.