مهلت ثبت نام با تاخیر از تاریخ 92/07/11  تا 92/07/13 از ساعت 9 تا 17 تمدید شد.که لازم است  موارد زیر رعایت گردد:

1-ثبت نام با تاخیر مخصوص دانشجویانی است که تابه حال ثبت نام ننموده اند.

2-دانشجویان لازم است قبل از ثبت نام نسبت به پرداخت بدهی های معوقه و  مبلغ 6000000 ریال(دانشجویان کارشناسی) ، 4000000 ریال(دانشجویان کاردانی) اقدام نمایند.

3-برای دانشجویانی که در بازه فوق موفق به ثبت نام نشوند یک ترم مرخصی در نظر گرفته میشود.تاریخ خبر 10/7/92
 

جزئیات ثبت‌نام تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

به نقل از مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع  کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ساعت 14شنبه 30 شهریورماه آغاز می‌شود.

 داوطلبان  باید با تهیه کارت اعتباری به سایت www.azmoon.org مراجعه و برای انتخاب رشته اقدام کنند.

تمام داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد حضور داشته‌اند می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند. متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند تا 10 رشته/محل را انتخاب و در سایت www.azmoon.org‌ ثبت نام الکترونیکی کنند.

 متقاضیان  باید قبل از تهیه کارت اعتباری از رشته محل‌هایی که امکان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سایت درج شده است، اطلاع یافته و سپس به تهیه کارت اعتباری اقدام کنند.

 نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در این دو مقطع تا اواسط مهرماه سال 92 اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند از همین ترم (ترم پاییز) مشغول به تحصیل شوند.تاریخ خبر 92/07/01
 

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا خدایی سرپرست واحد گلپایگان، مهران جمشیدی به عنوان معاون اداری و مالی واحد گلپایگان منصوب شد.

   در این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجارب مفید جنابعالی و نظر به ارتقاء کیفیت حوزه اداری و مالی واحد و با عنایت به مصوبه 25/4/92 کمیته انتصابات و تایید ریاست محترم منطقه چهار به موجب این حکم برای مدت یک سال به عنوان معاون اداری و مالی این واحد دانشگاهی منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد اهداف مقدس دانشگاه آزاد اسلامی موفق و موید باشید.تاریخ خبر 92/7/14

قابل توجه دانشجویان گرامی

زمان برگزاري امتحان معرفي به استاد در مهر ماه92 ، روز يکشنبه مورخ 21/7/92 بوده و ساعت برگزاري آزمون راس ساعت 8:30 صبح مي باشد.لازم به ذکر است دانشجوياني شرايط شرکت در اين آزمون را خواهند داشت که حداقل 4 روز قبل از تاريخ برگزاري ثبت نام نمايند. تاریخ خبر 92/7/13
 

بازدید نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار از  دانشگاه های آزاد اسلامی واحد گلپایگان

 نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در بازدیدی سرزده از حوزه های مختلف این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

میرمحمدی در گفتگوی کوتاهی، روند پیشرفت دانشگاه را عالی ارزیابی کرد و افزود: با توجه به امکانات موجود در دانشگاه ارتباط بیشتر آن با مراکز صنعتی شهرستان ضروری است.

در این دیدار راهکارهای راه اندازی رشته های پیراپزشکی که خواسته های مردم شهرستان نیز می باشد بررسی و تعامل نظر شد.

وی از اخذ موافقت تأسیس 2 رشته کارشناسی ارشد (گسترش وزارت علوم) در مدت 4 ماه، ابراز خرسندی کرد و برای تأسیس  سایر رشته های ارشد در چارچوب بستر مقررات قول همکاری داد.

 در این بازدید دکتر خدایی، سرپرست واحد ضمن همراهی ایشان توضیحاتی در مورد روند پیشرفت واحد و کارهای در دست اقدام ارائه نمودند.تاریخ خبر 28/7/92

ضمن عرض تبریک به دانشجویان ورودی 92 به اطلاع میرساند :ثبت نام ورودی های دوره کاردانی و کارشناسی از تاریخ 24/6/92   و ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد از تاریخ 92/07/20 تا 92/07/23انجام میگیرد و مدارک لازم جهت ثبت نام موارد زیر می باشد:

(مدارک ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی)
1- مدرک تحصيلي به اضافه 2 سري کپي براي دارندگان مدرک پايه کارداني(دارندگان مدرک پيش دانشگاهي و ديپلم 4 سري)

2-اصل شناسنامه به اضافه 2 سري کپي از تمام صفحات
3-اصل کارت ملي به اضافه 1 سري کپي
4- مدرک نظام وظيفه
5-عکس 6قطعه رنگي 3*4 (مشمولان 4 قطعه سياه وسفيد اضافه مي شود)
6- شهريه ثابت
7-مبلغ 1 ميليون تومان چک يا سفته براي کساني که اصل مدرک خود را در موقع ثبت نام همراه خود ندارند.

(مدارک ثبت نام دوره ارشد)
1- اصل مدرک تحصيلي دوره کارشناسی  که در صورت عدم ارائه ضروری است اصل گواهی انجام دوره کارشناسی را با ذکر معدل و مهر و امضا محل تحصیل ارائه دهند

2-ریز نمرات دوره کارشناسی با ذکر معدل
3-اصل شناسنامه عکس دار به اضافه 2 سري کپي از تمام صفحات
4-اصل کارت ملي به اضافه 1 سري کپي
5- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید
6-
6قطعه عکس تمام رخ 3*4 (مشمولان 12قطعه اضافه مي شود)
7-مبلغ 3ميليون تومان چک يا سفته براي کساني که اصل مدرک خود را در موقع ثبت نام همراه خود ندارند.

ثبت‌نام بدون آزمون رشته‌های مهندسی عمرات ، مکانیک و کشاورزی 

   ثبت‌نام بدون آزمون رشته‌های مهندسی عمران ، مکانیک و کشاورزی دانشگاه آزاد  آغاز شده است.
*داوطلبان با مراجعه به سایتwww.azmoon.org و تهیه یک کارت اعتباری می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.
*ثبت نام اینترنتی پس از قطعی شدن امکان اصلاح ندارد لذا باید داوطلبان نسبت به انتخاب رشتۀ، رشته/محل خود دقت لازم را داشته باشند اما اگر داوطلبی بخواهد رشته/محل خود را تغییر دهد می تواند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود در رشته و محل جدید اقدام نماید. . تاریخ خبر 1/7/92

 

سمینار یک روزه ایمنی و بلایای طبیعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان برگزار گردید.

 سمینار یک روزه ایمنی و بلایای طبیعی با حضور مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان، فرماندار، اعضای ستاد بحران شهرستان، اساتید، دانشجویان، و با مشارکت فرمانداری، شهرداری و جمعیت هلال احمر شهرستان گلپایگان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان برگزار گردید.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان ضمن بیان اینکه تغییرات و ناهنجاری های اقلیمی، خشکسالی های پی در پی و سیلاب ها و طوفان های شدید که همه ناشی از دخالت بشر در طبیعت است، کشورهای جهان را متوجه حوادث غیر مترقبه و ایجاد شیوه هایی برای مقابله با آن کرده، افزود: ستاد مدیریت بحران کشور نیز برای ایمنی و کاهش آثار بلایای طبیعی در کشور ایجاد شده و با اهداف پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی در وقوع بلایای طبیعی فعالیت می کند.

منصور شیشه  فروش تصریح کرد: در این راستا قوانینی جهت ساخت و سازهای مستحکم مدون شده و تسهیلاتی هم جهت مقاوم سازی مراکز مختلف مانند مراکز آموزشی و منازل روستایی ارائه شده است.

وی بیان داشت: مراکز آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها سهم بسزایی در فرهنگ سازی و آموزش ایمنی و مقابله با حوادث و بلایای طبیعی دارند.
شیشه فروش گفت: در این راستا تاکنون ۱۴ مانور پناهگیری صحیح در هنگام وقوع زلزله در استان انجام شده است و دهم آذرماه سال جاری نیز حدود ۸۱۰ هزار دانش آموز در سطح استان مانور پناهگیری صحیح در هنگام وقوع زلزله را اجرا خواهند کرد.

مدیر کل مدیریت بحران استان با بیان اینکه هدف مدیریت بحران ایمن سازی شهرها و روستاها است، خاطرنشان کرد: در این همایش آموزشی مخاطرات و راهکارهای پیشگیری و مقابله با خطرات احتمالی در شهرستان گلپایگان بررسی شده و سپس به منظور مطرح سازی در شورای مدیریت بحران ارسال می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، گفت: به منظور لزوم ارتقا سطح آگاهی عمومی نسبت به پیشگیری و مقابله با مخاطرات و حوادث مترقبه و نهادینه شدن فرهنگ ایمنی بین احاد جامعه و به خصوص دانشجویان این سمینار برگزار شده است.

حمیدرضا خدایی افزود: با آنکه اغلب بلایای طبیعی خارج از کنترل انسان به نظر می‌رسند، ولی خسارات و آسیب‌های ناشی از آنها، بطور چشمگیری قابل کنترل است و این موضوع ارتباط مستقیمی با عملیات پیش‌گیرانه توسط انسان دارد.

در بخش تخصصی این سمینار آقایان سعدی قادری(دکترای تخصصی عمران زلزله)، مسعودنصری(دکترای تخصصی منابع طبیعی) و مهندس مهران جمشیدی (آرشیتکت) در مورد بلایای طبیعی و راهکارهای مناسب جهت کاهش اثرات آن به سخنرانی پرداختند، که با سوال و جواب حاضرین همراه بود.

شایان ذکر است در حاشیه این سمینار سازمان آتش نشانی و جمعیت هلال‌احمر شهرستان گلپایگان اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های هلال‌احمر کرده بودند که این نمایشگاه به منظور آشنایی حاضرین و دانشجویان با نحوه عملکرد و معرفی تجهیزات تیم‌های تخصصی امدادی شامل تیم کوهستان، تیم آوار‌برداری، تیم امداد جاده‌ای، تیم غواصی و تیم اطفای حریق بود که مورد استقبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان قرار گرفتتاریخ خبر 28/7/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

 جهت دريافت فرم وام بلند مدت وزارت علوم با اقساط بعد از فارغ التحصيلي به صندوق رفاه ( آقاي خاموشي ) مراجعه نمائيد.تاریخ خبر 6/7/92

قابل توجه دانشجویان گرامی
جهت همکاری با شرکت کیمیا افرای سپاهان به منظور صدور مجوز و کمک به فعالیت های اصلاح نژاد و بهبود مدیریت گله داری اینجا را کلیک نمایید.تاریخ خبر 16/7/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

مهلت ثبت نام در مسابقه فوتسال از 92/07/17 تا 92/08/01 میباشد و تاریخ 92/08/04 قرعه کشی تیم های ثبت نامی است.زمان مسابقه نیز  روزهای آتی در سایت اطلاع رسانی میشود.دریافت فرم شرکت در مسابقه تاریخ خبر 23/7/92
 

قابل توجه دانشجویان گرامی

دانشجويان علاقه مند که بالاترين امتياز را در گروه و مقطع تحصيلي خود کسب نموده اند از 15/7/92 لغايت 10/8/92 مي توانند با مراجعه به سايت سازمان امور دانشجويان وزارت علوم و تحقيقات به نشاني www.saorg.ir و يا از طريق سامانه خدمات آموزشي کشور به نشاني http://91.99.101.134 ضمن مطالعه آيين نامه و شرايط ثبت نام در صورت احراز شرايط نسبت به ثبت نام و تکميل فرمهاي مربوطه اقدام نموده و پس از دريافت تاييديه هاي فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و اجتماعي و... از معاونتهاي ذيربط واحد دانشگاهي کليه مدارک و مستندات خود را به معاونت دانشجويي واحد تحويل نمايند. تاریخ خبر 28/7/92