کتاب اختلال هاي طيف اتيستيک- راهبردهاي عملي براي معلمان و متخصصان توسط محمد خاموشي کارمند واحد گلپايگان ترجمه و چاپ شد.
خاموشي در اين خصوص اظهار کرد، کتاب اختلال هاي طيف اتيستيک در 7 فصل ترجمه شده است. در شش فصل اول کتاب مهارت هاي رفتاري - يادگيري، گفتاري، زبان و مهارت هاي اجتماعي کودکان اتيسم و مشکلات مربوط به آن توصيف شده و در پايان هر فصل راهبردهاي عملي اصلاح و درمان آن ذکر شده است. در فصل هفتم کتاب راهبردهاي عمومي اصلاح و درمان نقايص موجود در اين کودکان نظير راهبردهاي زمان بازي، ايستگاه کار و... توضيح داده شده است.
محمد خاموشی که دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی است، گفت: اين کتاب راهبردهاي عملي مفيدي را براي معلمان، متخصصان علوم تربيتي و بخصوص والدين کودکان اتيسم فراهم کرده و تا حدودي راهگشاي مسائل و مشکلات پيش روي آنها خواهد بود.
 شایان ذکر است است کتاب فوق توسط انجمن خدمات حمايتي نورتامبرلند تاليف و در 170 صفحه ترجمه و تيراژ 500 جلد چاپ شده است.(تاریخ خبر 94/05/04)
*****************************************************************************************
تاریخ امتحان معرفی به استاد


تاريخ برگزاري امتحان معرفي به استاد در تابستان 94، روز دوشنبه مورخ 94/05/12 بوده و ساعت برگزاري آزمون راس ساعت 9 صبح مي باشد.(تاریخ خبر 94/05/05)

******************************************************************************************
برگزاری کارگاه پروپوزال نویسی

با توجه به پیگیری های به عمل آمده از طرف حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه ، کارگاه پروپوزال نویسی در روز سه شنبه مورخ94/05/27 از ساعت 9 تا 12 برگزار می گردد.دانشجویان لازم است براي ثبت نام در کارگاه و اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ 94/05/24 به آقاي دکتر حقيقت مراجعه کرده و يا با شماره 09131723247 تماس حاصل نماييد.
ضمنا شرکت در کارگاه فوق براي دانشجويان کارشناسي ارشد الزامي است"(تاریخ خبر 94/05/05)

*****************************************************************************************

آغاز انتخاب رشته دانشگاه آزاد از 10 مرداد/ زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد و دکتری

دکتر مجتبی علوی فاضل ، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در یک نشست خبری، زمان انتخاب رشته سال 94 و هم چنین اعلام نتایج آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص انتخاب رشته با آزمون این دانشگاه گفت: بر اساس نتایج آزمون سراسری که به وسیله سازمان سنجش و پذیرش اعلام شده و با استفاده از کارنامه منتشره آن سازمان داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند به سایت azmoon.org مراجعه کنند.

وی افزود: انتخاب رشته از ساعت 14 روز شنبه 10 مرداد آغاز و تا پایان روز سه شنبه 20 مرداد ادامه خواهد داشت. هر داوطلب لازم است بر اساس نمره بدست آمده با مراجعه به سایت مذکور بر اساس علاقه مندی و نمره کسب کرده نسبت به انتخاب رشته اقدام کند. هر داوطلب می تواند به جز انتخاب رشته در گروه اصلی، نسبت به انتخاب رشته در گروه های هنر و زبان های خارجی نیز اقدام کند بنابراین داوطلبان دانشگاه آزاد امکان انتخاب دو رشته مجزا را خواهند داشت هر داوطلب می تواند حداکثر تا 20 رشته محل در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و همچنین دکترای حرفه ای(پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دکترای غیر پزشکی دامپزشکی) اقدام کند.

وی ادامه داد: امکان ویژه ای که امسال دانشگاه آزاد دارد، تمامی 795 هزارو 991 داوطلب کنکور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند. بنابراین آنها علاوه بر انتخاب رشته برای دانشگاه های دیگر می توانند برای دانشگاه آزاد نیز انتخاب رشته کنند. همچنین امکان ویرایش برای داوطلبان تا آخرین روز مهلت انتخاب رشته وجود دارد و هر داوطلب برای هر چند باری که بخواهد می تواند با استفاده از شناسه اولیه که از سایت دریافت کرده اولویت و رشته های انتخابی خود را تغییر دهد.

وی ویژگی منحصر به فرد دیگری که دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در سال 94 فراهم کرده را سهمیه برای دانشجویانی که بسیجی فعال هستند، عنوان کرد و افزود: داوطلبانی که بسیجی فعال هستند و می خواهند از این سهمیه استفاده کنند، بعد از ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی گزینه سهمیه بسیجی فعال را انتخاب کرده و با وارد نمودن کد رهگیری 12 رقمی بسیج، امکان استفاده از این سهمیه را تقاضا می کنند.

ظرفیت پذیرش در رشته های با آزمون 430 رشته محل برای 51 هزار نفر است که بیشترین تراکم را در گروه علوم پزشکی داشتیم این گروه هزارو 500 نفر در زیر گروه های پزشکی، ‌دندانپزشکی و داروسازی ظرفیت دارد
 
 

علوی فاضل ادامه داد: ظرفیت پذیرش در رشته های با آزمون 430 رشته محل برای 51 هزار نفر است که بیشترین تراکم را در گروه علوم پزشکی داشتیم این گروه هزار و 500 نفر در زیرگروه های پزشکی، ‌دندانپزشکی و داروسازی ظرفیت دارد.

وی ادامه داد: در سال جاری برخی از رشته محل های مقطع دکتری حرفه ای (دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی) علاوه بر ظرفیت اصلی خود یک ظرفیت خود گردان از طرف وزارت بهداشت و درمان دارند که شهریه آن نسبت به شهریه دانشگاه آزاد بالاتر است و مطابق با مصوبه پردیس های دانشگاه های دولتی از طرف وزارت بهداشت تعیین شده است این مساله گویای این است که شهریه دانشگاه آزاد از پردیس های دانشگاه های دولتی پایین تر است همچنین لازم به ذکر است ظرفیت پذیرش در این مساله بین 100 تا 120 نفر است. داوطلبان باید دقت کنند که کد این رشته محل ها را جداگانه از رشته اصلی وارد نمایند زیرا تفاوت شهریه وجود دارد و ممکن است اشتباه صورت گیرد.

اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

علوی فاضل درباره اعلام نتایج و بررسی مصاحبه های آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد بیان کرد: این آزمون که 10 بهمن 93 با بیش از 111 هزار داوطلب در 215 رشته گرایشی دکتری تخصصی برگزار شده در مرحله مصاحبه تخصصی است.

معاون سنجش دانشگاه آزاد ادامه داد: اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان برای شرکت در مصاحبه از 23 خرداد اعلام شد و تا کنون از 215 رشته امتحانی برای زمان‌بندی مصاحبه 209 رشته اعلام شده و در حال انجام است. همچنین از این 209 رشته مصاحبه 137 رشته به پایان رسیده است که تا پایان مرداد ماه نیز مصاحبه این دسته از دعوت شدگان به اتمام می رسد.

وی تصریح کرد: نتیجه نهایی مصاحبه ها نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. ظرفیت پذیرش در دوره دکتری تخصصی حدود 12 هزار نفر است که تا تغییرات جابجایی رشته ها و حذف و تغییر سرفصل ها امکان افزایش یا کاهش ظرفیت ها وجود دارد.

شرایط پذیرش دانشگاه آزاد در دوره دکتری تخصصی پژوهشی

علوی فاضل در خصوص دکتری تخصصی پژوهشی خاطر نشان کرد: این دوره برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس مقررات وزارت علوم و مجوزی که از گذشته داشته است برگزار می شود که ثبت نام آن در آذر ماه سال 1393 صورت گرفت و داوطلبان بر اساس شرط معدل بالای 18 برای گروه انسانی و معدل بالای 17 در سایر گروه ها و همچنین دارای بودن نمره پایان نامه بالای 18 دعوت به مصاحبه شدند.

نتایج مصاحبه های دوره دکتری تخصصی پژوهشی در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. همچنین حداکثر ظرفیت پذیرش در این دوره دو هزارو 800 نفر است که این تعداد در سقف پذیرش دانشگاه قرار دارد
 
 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تصریح کرد: از آنجایی که دوره دکتری پژوهشی زیر نظر سازمان خدمات و صنعت نیز انجام می شود فرآیند مصاحبه آن طولانی تر است و دانشگاه آزاد تا امروز از 179 رشته مصاحبه 169 رشته را به پایان رسانده و مابقی آنها تا پایان مرداد انجام می شود.

وی ادامه داد: نتایج این مصاحبه ها نیز در نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. همچنین حداکثر ظرفیت پذیرش در این دوره دو هزارو 800 نفر است که این تعداد در سقف پذیرش دانشگاه قرار دارد.

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 94 دانشگاه آزاد

علوی فاضل در جهت توضیح شرایط پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 دانشگاه آزاد گفت: این آزمون 7 تا 9 خرداد ماه برگزار شد که حدود 560 هزار داوطلب در آن شرکت کردند. پذیرفته شدگان در 125 مجموعه امتحانی با هم به رقابت پرداختند که تا کنون فرآیند تصحیح و بررسی اوراق آزمون توسط دانشگاه فراهم شده دانشگاه در این پروسه اوراق را دو بار تصحیح و یک بار رفع مغایرت می کند تا نتایج به سلامت به دست داوطلبان برسد. در این آزمون حدود 190 هزار نفر برای مجموع سال تحصیلی 94-95 پذیرفته می شوند که ظرفیت آن نسبت به سال قبل تغییری نداشته است. همچنین نتایج نهایی در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.

شرایط آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

علوی فاضل در خصوص آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 94 دانشگاه آزاد بیان داشت: به شکلی متمرکز آزمون این دوره توسط سازمان سنجش برگزار می شود و متقاضیان دانشگاه آزاد نیز باید در آن شرکت کنند. ظرفیت در رشته محل های با آزمون در این دوره 21 رشته است که در گروه علوم پزشکی حدود 500 نفر پذیرفته می شوند. نتایج این آزمون هفته چهارم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

نحوه پذیرش بدون آزمون در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه پذیرش بدون آزمون در مقاطع مختلف دانشگاه گفت: در مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته این امکان وجود دارد که داوطلبان در هر زمانی در طول سال با مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به ثبت نام برای رشته های بدون آزمون دانشگاه اقدام کنند و بر اساس علاقه مندی رشته و محل تحصیل خود را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است 97/3 درصد رشته های دانشگاه آزاد بدون آزمون هستند که در این مقطع ثبت نام برای داوطلبان در طول سال مهیا است.

وی با ذکر این نکته که هیچ تفاوتی بین مهر مدرک تحصیلی دانشجویان با آزمون یا بدون آزمون در هیچ کدام از دانشگاه های کشور وجود ندارد، گفت: این تصمیم از سوی وزارت علوم به خاطر تاکید بر حذف کنکور و همچنین بومی گزینی صورت گرفته که دانشگاه آزاد نیز سیاست های خوبی را در رابطه با بومی گزینی اجرا کرده است.

وی درباره داوطلبان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بدون آزمون تصریح کرد: داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از آیین نامه فارغ التحصیلان ممتاز و نخبگان تبعیت می کنند که این دانشجویان باید با معدل بالای 17 و در برخی گروه ها بالای 18 از طریق بخش ثبت نام سایت آزمون دانشگاه که در آذر ماه هر سال فعال می شود اقدام به ثبت درخواست خود کنند.

وی در ادامه این موضوع افزود: این افراد در دوره دکتری تخصصی باید امتیاز، نمره پایان نامه، معدل دوره کارشناسی ارشد و همچنین فعالیت های پژوهشی، تولیدات علمی و مقالات خود را بر اساس امتیاز و رتبه بندی به دانشگاه آزاد ارائه کنند که مطابق با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد 20 درصد ظرفیت در هر رشته محل برای این داوطلبان وجود دارد که بعد از پذیرفته شدن به واحد دانشگاه های مورد نظر معرفی می شوند.

علوی فاضل درباره پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون گفت: در این دوره فقط دانشجویان ممتاز دانشگاه آزاد می توانند از این مزیت استفاده کنند پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد تنها برای دانشجویان ممتاز دانشگاه آزاد مجاز است.

در پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی لازم است حتما داوطلبان در رشته های هم نام و متناسب با رشته کارشناسی ارشد خود انتخاب رشته نمایند
 
 

وی همچنین ادامه داد: در پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی لازم است حتما داوطلبان در رشته های هم نام و متناسب با رشته کارشناسی ارشد خود انتخاب رشته نمایند اما در دوره با آزمون دکتری تخصصی محدودیت برای انتخاب رشته وجود ندارد.

دانشگاه آزاد اسلامی مصداق حقیقی یک دانشگاه سراسری است

علوی فاضل در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری آنا درباره صندلی های خالی دانشگاه های سراسری و آزاد گفت: آنچه از واژه سراسری برداشت می شود در آزمون سراسری و دانشگاه های سراسری متفاوت است. آزمون سراسری به معنای برگزاری یک آزمون واحد در کل کشور است در صورتی که دانشگاه سراسری به معنای مجموعه دانشگاه های خاصی در کشور است. اما اگر قرار باشد به معنای حقیقی سراسری اشاره کنیم، باید گفت دانشگاه آزاد اسلامی مصداق واقعی یک دانشگاه سراسری است زیرا در کل کشور واحد و دانشکده دارد و به شکل مجموعه یکپارچه کار می کند.

وی در این خصوص ادامه داد: علل کاهش دانشجو در سال های اخیر اول به کاهش جمعیت جوان و بعد هم به افزایش اقبال برای امکان در آموزش عالی و ظرفیت سازی بی رویه صورت گرفته است که امروز شاهد کرسی های خالی در دانشگاه آزاد هستیم.تاریخ خبر 94/05/11)

*****************************************************************************************
ارزیابی درس پروژه مالی

دانشجویانی که درس پروزه مالی و پروژه مالی 2 را در نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 اخذ نموده اند و در تاریخ 94/04/13  جهت ارزیابی حضور نداشته اند ،  در تاریخ 94/05/27 ساعت 11:30 در محل دانشکده فنی و مهندسی حضور به هم رساند
(منابع ارزیابی مشابه ترم های قبل می باشد)(تاریخ خبر 94/05/14)

*******************************************************************************************

برگزاری کارگاه"مهارت های تعلیم و تربیت1" ویژه کلیه اعضای هیات علمی بورسیه استان اصفهان

معاونت برنامه ریزی و اقتصادی دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان در نظر دارد کارگاه آموزشی " مهارت های تعلیم و تربیت1" ویژه کلیه اعضای هیات علمی بورسیه استان اصفهان از تاریخ 24 مرداد تا 28 مرداد سال جاری برگزار کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://erdc.khuisf.ac.irمراجعه نمایید.(تاریخ خبر 94/05/19)

*******************************************************************************************

کار‌آفرینی و خودکفایی علم، ماحصل تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت صنعت

دکتر واشقانی فراهانی در بخشنامه‌ای، مفاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت را ابلاغ کرد و از واحدهای دانشگاه آزاد خواست ضمن تعامل موثر با وزارت صنعت، نسبت به اجرای دقیق این تفاهم‌نامه اقدامات لازم را به عمل آورند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، تفاهم‌نامه همکاری مطالعاتی، فناوری و عملیاتی بین دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت صنعت معدن و تجارت 21 تیرماه سال‌ جاری به امضای دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد و مهندس محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت رسید.

بر اساس مفاد مندرج، این تفاهم‌نامه در راستای اهداف سند چشم انداز و سیاست‌های کلی نظام و ایجاد زمینه‌های نوآوری و شکوفایی در پژوهش های علمی به منظور دستیابی به خودکفایی علمی و ارتقای سطح تحقیقاتی و ایجاد ارتباط موثر و فعال بین صنعت و دانشگاه و تاسیس شرایط و فعال‌سازی امکانات، منابع و سرمایه‌های علمی و فرهنگی با نگاه گسترش مرزهای دانش، تجاری‌سازی نتایج پژوهش، توسعه کارآفرینی و سرلوحه قرار دادن پیشتازی در مدیریت جهادی منعقد شده است.

هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه نیز ایجاد همکاری بین صنعت و دانشگاه در جهت بسط و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی با در نظر گرفتن کلیه امکانات طرفین اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات تجربه و تخصص آنان ذکر شده است.
 
 

هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه ایجاد همکاری بین صنعت و دانشگاه در جهت بسط و توسعه همکاری‌‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی با در نظر گرفتن کلیه امکانات طرفین اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات تجربه و تخصص آنان ذکر شده است.

این قرارداد به منظور توسعه کارآفرینی ،تسهیل ،تشویق و حمایت از فعالیت‌های دانش بنیان و پارک‌های علم و فناوری، صنفی و خدماتی و طرح شهرک‌های فناوری آزاد(شفا) دانشگاه؛ توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی، ‌پژوهشی و فناوری و عمرانی در جهت ارتباط پایا و سازمان یافته بین دو سازمان، استفاده متقابل از امکانات و ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی طرفین و برگزاری دوره های کوتاه مدت آموزشی به منظور ارتقای سطح تحصیلی مدیران و کارکنان وزارت صورت گرفته است.

بعد از ابلاغ این تفاهم‌نامه بستر پروژه‌ها و پژوهش‌ها، طرح‌های تحقیقاتی مشترک اعضای هیئت علمی دانشگاه و وزارت و نیز پایان نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در راستای اهداف و برنامه‌های وزارت‌خانه ایجاد شده است، همچنین نشست‌های علمی مشترک و تبادل اطلاعات و اسناد نیز طی اجرای آن صورت می‌گیرد.

دانشگاه آزاد اسلامی با امضای این تفاهم‌نامه متعهد شده است که ظرفیت‌های موجود این دانشگاه را برای اجرای مفاد این قرارداد به کاربگیرد و با هدف توسعه کارآفرینی و فعالیت‌های دانش‌بنیان در ارتقای سطح تحصیلی مدیران و کارکنان بخش صنعت، معدن و تجارت تلاش کند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با اعطای مجوز ایجاد شهرک یا ناحیه صنعتی،‌صنفی و خدماتی در محدوده پارک‌های علم و فناوری دانشگاه آزاد متعهد شده است این شهرک‌ها و نواحی از امتیازات مقرر در قانون برخوردار باشند.

تحقیقات دارای الویت این وزارت‌خانه از حمایت‌ مالی واحدهای دانشگاه که توانمندی لازم را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی دارند،‌ برخوردار خواهد بود، و قرارداد جداگانه‌ای طی این مسئله با واحدها منعقد می‌شود که درصورت ثبت اختراع و دانش فنی هر دو طرف با محاسبه سهم از امکانات ایجاده شده بهره برداری خواهند کرد

 
 

هم‌چنین تحقیقات دارای الویت این وزارت‌خانه از حمایت‌ مالی واحدهای دانشگاه که توانمندی لازم را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی دارند،‌ برخوردار خواهد بود، و قرارداد جداگانه‌ای طی این مسئله با واحدها منعقد می‌شود که درصورت ثبت اختراع و دانش فنی هر دو طرف با محاسبه سهم از امکانات ایجاده شده بهره برداری خواهند کرد.

دانشگاه آزاد با هدایت پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و پروژه‌های پژوهشی اعضای هیئت علمی به سوی اهداف پژوهشی مورد نیاز وزارت صنعت فرصت سرمایه‌گذاری این وزارتخانه را دراین زمینه فراهم می‌آورد و با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه و بلند مدت برای مدیران و کارکنان حوزه صنعت، معدن و تجارت نیز این وزارت‌خانه را همراهی خواهد کرد.

در جهت اجرای مفاد این قرارداد کارگروه مشترکی نیز از اعضای دانشگاه آزاد و وزارت صنعت تشکیل شده است که برای تصمیم‌گیری ، چگونگی اجرای تفاهم‌نامه و بستن قراردادهای جدید فعالیت می‌کنند.

این کارگروه با برگزاری جلسه‌های مشترک در مورد برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم تصمیم خواهند گرفت که هرسه ماه یک‌بار طی جلسه‌ای گزارشی از عملکرد خود را به رئیس دانشگاه آزاد و وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌کنند.

تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن به مدت سه سال معتبراست که تمدید یا اصلاح آن بعد از طی شدن مدت مذکور با نظر کارگروه انجام می‌شود.

لازم به ذکر است در صورت بروز هر گونه اختلاف در تغییر، تفسیر و اجرای تفاهم نامه و یا تاخیر و تعویق امور از سوی طرفین، کمیسیون حل اختلاف متشکل از نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو و دانشگاه تشکیل خواهد شد تا در خصوص موارد اختلافی تصمیم شایسته گرفته شود.(تاریخ خبر 94/05/21)


******************************************************************************************
دريافت کارت ورود به جلسه امتحانات

1- از ساعت 10 صبح روز يکشنبه 94/5/25  دانشجويان غير بدهکار مي توانند با مراجعه به سایت دانشگاه ،نسبت به دريافت و پرينت کارت امتحان خود اقدام نمايند.پرينت کارت مي بايست توسط آموزش با درج مهر تاييد شود(بنابراين دانشجويان براي تاييد کارت ورود به جلسه مي بايست به آموزش دانشگاه مراجعه نمايند)

2- فايل دانشجويان  بدهکار مسدود است و بنابراين جهت روشن شدن تکليف بدهي ، دانشجويان تا قبل از امتحانات به امور مالي واحد مراجعه نمايند.همچنین مجوز موقت صادر نمی گردد.

3- تنها با در دست داشتن اصل کارت ورود به جلسه دانشجويان مجاز به شرکت در جلسه امتحان مي باشند.

4- کارت هاي دريافت شده از سايت که مربوط به قبل از تاريخ 94/05/25 مي باشد فاقد اعتبار است.(تاریخ خبر 94/05/25)

*****************************************************************************************
دريافت کارت ورود به جلسه امتحانات از اداره آموزش

به علت قطعی اینترنت ، تا اطلاع ثانوی جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات به اداره آموزش مراجعه نمایید.(تاریخ خبر 94/05/26)

*****************************************************************************************

تصویب پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد

پيرو اطلاع قبلي و جلسات برگزار شده و مصوبه شوراي پژوهشي دانشگاه تنها دانشجوياني مجاز به دفاع از پايان نامه خود ميباشند که تا تاريخ پنجم شهريور ماه سال جاري پايان نامه نگارش شده خود را به تصويب اساتيد راهنما و مشاور و مدير گروه رسانده باشند. بديهي است پس از اين تاريخ درخواست دفاع صرفا براي نيمسال اول 95 - 94 قابل بررسي است.تاریخ خبر 94/05/25

*****************************************************************************************
برچسب ها : آرشیو مرداد94