گروه خبري : عمومي
تاريخ انتشار : 97/10/18 - 14:
كد :70650

انتخاب روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به عنوان روابط عمومی برتر استان اصفهان

انتخاب روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به عنوان روابط عمومی برتر استان اصفهان(97/10/18)

انتخاب روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به عنوان روابط عمومی برتر استان اصفهان

✅ در دومین نشست شورای روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که با حضور آقای دکتر احمد آذین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان و مسئولین و مدیران روابط عمومی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان، در شهرضا برگزار شد از روابط عمومی‌های برتر با اهدای لوح، تقدیر شد.
 🔷 در این مراسم از مجتبی عظمتی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان، به عنوان روابط عمومی برتر واحدهای متوسطه در امر اطلاع‌رسانی تقدیر شد.
🔷 در بخشی از لوح تقدیر خطاب به مجتبی عظمتی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان آمده است: به یقین نقش برجسته روابط عمومی در معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه و ارتباط دو سویه با افکار عمومی جامعه، رسالتی ارزشمند است که در این برهه زمانی و در راستای رهنمودهای امام خامنه‌ای(ادام‌الله ظله) در توسعه فناوری دانش‌بنیان و اقتصاد مقاومتی، کم از جهاد در راه خدا نیست. این تلاش ماندگار و مقدس، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی شما برادر گرامی است.
 🔷 در ادامه این لوح تقدیر تصریح شده است: لذا بدینوسیله با امعان نظر دبیر محترم شورای اطلاع رسانی استان اصفهان، از زحمات جنابعالی در اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع اخبار و رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان، که همراه با تلاش صادقانه جنابعالی در همکاری با بخش‌های مختلف واحد دانشگاهی بوده است، صمیمانه قدردانی و تشکر نموده و در کمال شرافت و فضیلت این لوح سپاس تقدیم حضورتان می‌گردد.