چگونگی ادامه تحصیل دانشجویان ترک تحصیل‌کرده دانشگاه آزاد اسلامی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ادامه تحصیل دانشجویان ترک تحصیل‌کرده این دانشگاه خبر داد.

فرهاد حسین‌زاده لطفی در گفت‌وگو با فارس، درباره چگونگی ادامه تحصیل دانشجویانی که تحصیل خود در این دانشگاه را ترک کرده‌اند، گفت: «اگر دانشجو از دانشگاه اخراج نشده باشد امکان ادامه تحصیل برای او فراهم است.»

او افزود: «البته دانشجو باید به واحد مربوط تقاضا دهد تا در کمیسیون خاص وضع وی بررسی شود.»

حسین‌زاده لطفی گفت: «پس از جلساتی که در کمیسیون موارد خاص با حضور کارشناسان، مسئله مربوط به ترک تحصیل فرد و دلایل آن بررسی می‌شود و فرد می‌تواند در صورت نظر مثبت کمیسیون ادامه تحصیل دهد.»

او افزود: «با توجه به اینکه دلایل بیشتر دانشجویان در کمیسیون موارد خاص مورد قبول واقع می‌شود بیشتر موارد این چنینی پذیرفته و امکان ادامه تحصیل برای آن‌ها فراهم می‌شود.»

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره زمان اعلام نتیجه آزمون دکتری گفت: «هنوز زمان دقیق اعلام نتیجه مشخص نیست.» تاریخ خبر 95/02/05
************************************************************************************************

 

برنامه‌های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی برای تکریم اساتید / معیار فضیلت انسان، علم و دانش است

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم پاسداشت مقام شامخ استاد و روز معلم که در واحد تهران شمال برگزار شد، با اشاره به تاثیرگذاری معلم در موفقیت، اظهار داشت: از میان عواملی که در شخصیت انسان تأثیر می گذارد، معلم با 70درصد بیشترین نقش را دارد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزار آنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در ابتدای این مراسم از شهید مطهری که جان خود را در راه توسعه آموزش فدا کرد و از دکتر شریعتی معلم انقلاب یاد کرد و از حضور اساتید در این مراسم تشکر و قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به راستی شامخیت مقام معلم در چیست؟ مگر نه اینکه معلم اول آدم ذات تبارک حق تعالی بوده است؟ آدم از همان جا که با علم باریتعالی تعلیم یافت، شایسته سجده ملائک و جانشین خداوند در زمین شد.

دکتر میرزاده با بیان اینکه اصولاً تعلیم انسان، اوج خلاقیت و هنر شگفت خداوندی در امر آفرینش است، اظهار داشت: به قول شهیدثانی، خداوند از آن جهت به وصف اکرمیت توصیف شد که علم و دانش را به بشر ارزانی داشت.

وی افزود: هیچ مزیتی جز علم و دانش، معیار فضیلت انسان نیست. شرافت استادی و معلمی نیز از آن جهت است که موضوع کار آنان تعلیم و تربیت انسان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از حضور در محفل اساتید ابراز خرسندی کرد و گفت: بسیار خوشحالم که در محضر شما اساتید بزرگوار که در حقیقت قوه محرکه اصلی دانشگاه‌ها در سراسر کشور هستید، حضور دارم. کسانی که با ادب و تواضع و بدون هیچ چشمداشتی، عمر پربرکت خود را صرف تعلیم دانشجویان و دانش آموزان که سرمایه اصلی نظام هستند، می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه موفقیت همه ما متأثر از معلمان بوده، اظهار داشت: از میان عواملی که در شخصیت انسان تأثیر می گذارد، معلم با 70درصد بیشترین تأثیرگذاری را دارد که نشان از اهمیت این شغل دارد.

وی با بیان اینکه میان توسعه و میزان توانمندی بنیان‌های آموزش رابطه مستقیمی برقرار است، خاطرنشان کرد: ما در دانشگاه آزاد اسلامی که دستاورد بزرگ انقلاب است، وظیفه داریم به عنصر اصلی و قوه محرکه دانشگاه که همان اساتید هستند، توجه ویژه داشته باشیم. در همین راستا برای رفاه حال اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های منسجمی تهیه شده است.

میرزاده با اشاره به اینکه حقوق اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کمتر از اساتید دولتی است، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در برنامه پنجساله دانشگاه این تفاوت را از بین خواهیم برد که در همین راستا هرساله افزایش 20درصدی در حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه لحاظ خواهد شد و تا زمانی که برابری ایجاد شود، ادامه خواهد یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به جزئیات اقدامات انجام شده و یا در دست اقدام برای تکریم اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت:‌ تسریع در ترفیع و ارتقای اساتید، پرداخت تسهیلات ویژه، اعطای وام‌های ارزان قیمت برای مسکن اعضای هیأت علمی در اراضی طرح شفا، ارائه کارت‌های اعتباری و... از جمله این اقدامات است.

دکتر میرزاده مبعث پیامبر اعظم (ص) را پیشاپیش تبریک گفت و افزود: محمد (ص) پیامبر رحمت برای همه جهانیان است.

دکتر میرزاده در پایان اظهار داشت: آرزو می‌کنم اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی همیشه سلامت باشند و در توسعه همه جانبه کشور و رفاه مردم همانگونه که تاکنون موثر بوده اند، اثربخشی خود را افزایش دهند.تاریخ خبر 95/02/13

***********************************************************************************************

سالن دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب، میزبان علاقه‌مندان/ تازه‌های نشر دانشگاه با 50 درصد تخفیف

سالن دانشگاه آزاد در بیست‌ونهمین نمایشگاه کتاب تهران، با 700 مترمربع مساحت و بیش از 3500 عنوان تازه منتشر شده از سوی واحدهای دانشگاهی مختلف، میزبان علاقه‌مندان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، دانشگاه آزاد اسلامی همچون سنوات قبل، در فضایی وسیع و مناسب، تازه‌های نشر خود را به علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

سالن این دانشگاه در نمایشگاه که در قسمت جنوب شرقی مجموعه شهر آفتاب و در مجاورت با سالن‌های بخش کودک و نوجوان مستقر شده، محیط مناسبی است برای آشنایی با عناوین نشر واحدهای دانشگاهی آزاد و همچنین برگزاری نشست‌های علمی و پژوهشی. این در حالی است که استقبال علاقه‌مندان در دوره گذشته، برپاکنندگان این سالن را بر آن داشته که در بیست‌ونهمین دوره از نمایشگاه کتاب تهران، فعالیت‌های مضاعفی داشته باشند و خدمات بیشتری را به بازدیدکنندگان ارائه کنند.

حسین غلامرضازاده، مدیرکل چاپ و فنی سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی آنا درباره افزایش تعداد عناوین و واحدهای دانشگاهی حاضر در سالن دانشگاه آزاد توضیح داد: «امسال 25 درصد از واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد، متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب و ارائه تازه‌های نشر خود بودند که این افزایش تقاضا، باعث شد تعداد عناوین کتاب‌ها و نشریات دانشگاهی از 2400 عنوان در سال گذشته به 3500 عنوان تا این لحظه برسد.»

وی ضمن بیان اینکه عناوین ارائه شده، از تنوع بسیار قابل توجهی برخوردار هستند، اظهار کرد: «از تمام استان‌ها غرفه و کتاب داریم، همچنین 10 واحد از استان تهران و 7 مرکز سازمانی که معاونت‌های دانشگاه آزاد را نیز شامل می‌شوند، همگی تازه‌های نشر خود را برای ارائه به نمایشگاه آورده‌اند.»

بازدیدکنندگانی که در سال گذشته، تجربه حضور در سالن دانشگاه آزاد اسلامی را داشتند، حتما به خاطر دارند که جلسات و نشست‌های متعددی به صورت روزانه در بخش نشست‌های این سالن برگزار می‌شد. استقبال سال گذشته از جلسات علمی غرفه دانشگاه آزاد، امسال فضای این سالن 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کند.

غلامرضازاده:نشست‌های علمی ما از روز شنبه 18 اردیبهشت‌ماه، روزانه با سه برنامه آغاز خواهد شد که جلسات نقد و بررسی و رونمایی کتاب‌های تازه منتشر شده با حضور مولفان، منتقدان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی از جمله این جلسات است
 
 

غلامرضازاده دراین‌ باره توضیح داد: «نشست‌های علمی ما از روز شنبه 18 اردیبهشت‌ماه، روزانه با سه برنامه آغاز خواهد شد که جلسات نقد و بررسی و رونمایی کتاب‌های تازه منتشر شده با حضور مولفان، منتقدان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی از جمله این جلسات است.»

وی افزود: «همچنین در ادامه تجربه نمایشگاه قبلی، کارگاه‌های مختلفی در حوزه چاپ و نشر خواهیم داشت که به مباحث علمی و تخصصی در این حوزه اختصاص خواهد داشت.»

با حضور در سالن دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران که همچون سال گذشته، چیزی حدود 700 مترمربع مساحت دارد، درمی‌یابیم که در طراحی آن سعی شده تا از فضای موجود به شکل کاربردی‌تر استفاده شود.

مدیرکل چاپ و فنی سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه توضیح داد: «با توجه به اینکه امسال متقاضی زیاد داشتیم، بیشتر به کتاب پرداختیم و کمی از برنامه‌های جنبی‌مان را با مباحث مربوط به کتاب جایگزین کردیم.»

وی گفت: «البته همچنان فعالیت‌های ویژه‌ای را دنبال خواهیم کرد که از آن جمله می شود به برنامه‌های معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد که روزانه دو تا سه چهره ورزشی را به سالن دعوت می‌کند.»

غلامرضازاده همچنین با دعوت از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به غرفه این دانشگاه در نمایشگاه کتاب، اظهار داشت: «تمام کتاب‌های ارائه شده در سالن امسال، برای خانواده دانشگاه آزاد -اعم از دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه- با 50 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.»تاریخ خبر 95/02/18

**********************************************************************************************

دو واحد کارآفرینی به رشته‌های کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه می‌شود

دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اضافه شدن دو واحد کارآفرینی به رشته‌های مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از ایسنا، فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از اضافه شدن دو واحد کارآفرینی به رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: «ایده افزودن دو واحد کارآفرینی به رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای برنامه‌ریزی دانشگاه مطرح شد.»

او گفت: «با توجه به اینکه انتظار داریم افرادی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند قادر باشند به عنوان یک کارآفرین در جامعه فعالیت کنند، پیشنهاد شد دروسی مانند کارآفرینی تعریف شوند تا دانشجویان بتوانند با کسب دانش در دانشگاه اشتغال‌زایی کنند و در روند تولید کشور سهم داشته باشند.»

حسین‌زاده به شعار سال 95 که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد اشاره کرد و گفت: «کارآفرین شدن دانشجویان در سالی که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیده شده است بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل دانشگاه آزاد اسلامی حتما این مساله را پیگیری می‌کند. البته هنوز جزئیات این موضوع و اینکه این درس اجباری باشد یا اختیاری مشخص نشده است.» تاریخ خبر 95/02/18

 


************************************************************************************
عدم تشکیل کلاس جناب آقای دکتر خدایی


کلاس آقاي دکتر خدايي، روز چهارشنبه مورخ 95/2/22 به دليل شرکت در جلسه کمسيون دائمي دانشگاه آزاد اسلامي تشکيل نمي شود و روز شنبه مورخ95/2/25 تاريخ دو جلسه حبراني آن از همين طريق به اطلاع شما رسانده خواهد شد. تاریخ خبر 95/02/20

************************************************************************************************

دانش‌، اقتصاد دانش‌بنیان، اقتصاد مقاومتی، مقاومت

دانشگاه آزاد اسلامی در فضایی کمتر از 700مترمربع با ۴۹ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت کرده است

طاهره کوپالی، گروه دانشگاه: شاید اهمیت ناشران دانشگاهی نمایشگاه کتاب بین‌المللی تهران در سهمی است که دانشجویان و دانش‌آموزان از بازدیدکنندگان این نمایشگاه دارند. نمایشگاهی که در هر دوره میزبان طیف وسیعی از افراد است اما احتمالا شکی در این نیست که بیشترین مهمان‌های نمایشگاه‌ کتاب دانش‌آموزان و دانشجویان هستند. از همین رو حضور نشر دانشگاهی و کتب علمی در نمایشگاه اگر پررنگ‌تر و بیشتر از کتاب‌های دیگر نباشد کمتر هم نیست.

دانشگاه‌های مختلف با نشرهای متعلق به خود در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند تا سهمی در ارائه کتب علمی و دانشگاهی داشته باشند. قاعده حضور در نمایشگاه برای آن‌ها که کتاب‌های برای عرضه دارند هم در ارائه دستاوردهای علمی است و هم البته نشانی است از دستاوردهای هر نشر علمی و دانشگاهی در تولید علمی، این بار از نوع کتاب و هم البته آگاه کردن دیگران از توانایی‌های هر دانشگاه.

البته که حضور به قاعده هم بخش مهم‌تر و بزرگ‌تر ماجراست و برای این دومی، دانشگاه آزاد اسلامی برای دومین سل متوالی به صورت یک پارچه در نمایشگاه کتاب تهران شرکت کرد. در فضایی ۶۷۵متر مربعی با ۴۹ غرفه. فضایی که البته مسئولان این سالن هم‌چنان از اندازه‌اش راضی نیستند، چرا که کفاف همه آنچه قابل عرضه است را نمی‌دهد. ۴۹ غرفه را ۳۰ دانشگاه آزاد اسلامی استان، ۱۰ واحد دانشگاه از استان تهران و دو واحد جامع مستقل علوم و تحقیقات و نجف‌آباد و البته ۷ معاونت دانشگاه آزاد اسلامی شکل می‌دهند.

دانش‌ بنیان مقاومت

واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های مختلف امسال برای دومین بار است که در نمایشگاه کتاب تهران شرکت می‌کنند. حضور آن‌ها امسال اما گسترده‌تر و شکیل‌تر از سال گذشته است. شعاری که در اغلب غرفه‌ها و روی دیوارهای سالن دانشگاه آزاد اسلامی می‌شود دید این است: «دانش بنیان مقاومت». تابلوی نارنجی حامل این شعار آن‌قدری روی دیوارها است که به ذهن متبادر کند شعار دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در نمایشگاه است. شعاری که در پس معنای اولیه اشاره‌ای هم دارد به ارتباط اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش‌بنیان و مسئولیت دانشگاه‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی.

اغلب آنچه در غرفه‌ها به نمایش گذاشته شده کتاب‌ها و نشریات علمی هستند و بیشترشان را هم انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی چاپ کرده است.

اما حضور گسترده‌تر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی تنها در افزایش تعداد غرفه‌ها، افزایش مشارکت یا افزایش تعداد عنوان‌ها نبود بلکه نشست‌های تخصصی که دانشگاه آزاد اسلامی مانند سال گذشته برگزار می‌کرد هم افزایش داشته‌اند.

غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی از سال گذشته تا امسال

حسین غلام‌رضا‌زاده، مدیرکل چاپ و فنی سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «تقریبا 3‌هزار و 400 عنوان کتاب از سوی غرفه‌های مستقر در سالن دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه تخفیف‌های 20 درصدی برای عموم و 50 درصد برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی عرضه شده است.»

او درباره رشد کمی و کیفی غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «امسال رشد 25 درصدی تقاضای مشارکت در نمایشگاه از طرف استان‌ها و مراکز معاونت‌های ستادی و واحدهای استان تهران داشتیم، تقریبا تعداد کتاب‌هایی که دانشگاه‌ آزاد اسلامی در غرفه‌هایش عرضه کرد نسبت به سال گذشته با رشد 30درصدی همراه بود.»

او افزود: «همچنین سال گذشته تعداد غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی 31 بود که این میزان امسال به 49 غرفه رسید. با توجه به اینکه امسال اولین دوره‌ای است که نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب برگزار می‌شود، استقبال خوبی از نمایشگاه و سالن دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت.»

غلام‌رضازاده گفت: «تنوع رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی باعث شد که در همه حوزه‌های آموزشی مانند فنی‌ومهندسی، مدیریت، کشاورزی، علوم پایه، ریاضی و آمار، زیست و زمین‌شناسی، روان‌شناسی و جامعه‌شناسی، تاریخ و جغرافیا، حسابداری و اقتصاد، تربیت‌بدنی و ورزش، پزشکی و دام‌پزشکی، حقوق و علوم سیاسی و ادبیات و هنر و معماری در این سالن کتب و مجلات برای دانشجویان و علاقه‌مندان ارائه شود.»

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دوستداران محیط زیست

در کنار عرضه کتاب و مجله، اداره کل آموزش فرهنگی و اسناد، معاونت دانشجویی و فرهنگی در سالن نشست‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی روزانه سه جلسه برگزار می‌کند که شامل جلسه نقد و بررسی کتاب، کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی علمی است.

سیاست‌های پیشنهادی برای ایجاد توسعه شرکت‌های اقتصادی دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری در دانشگاه آزاد اسلامی، آلودگی آب، خاک و سلامت انسان، سخنرانی با موضوع علم و ضد علم؛ مکانیسم توسعه پاک در مدیریت انرژی (گازهای گلخانه‌ای)، برگزاری گارکاه ویراستاری و.. از جمله کارگاه‌ها و سخنرانی‌هایی است که در کتاب نقد و بررسی کتاب‌ها به صورت روزانه از سوی اداره کل آموزش و فرهنگی و اسناد معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده یا خواهد شد.

مدیرکل چاپ و فنی سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی درباره این نشست‌ها گفت: «با توجه به اینکه شعار سالن دانشگاه اسلامی حکایت از محیط زیست نیز دارد کارگاه‌های متعددی مرتبط با محیط زیست برگزار می‌شود.»

فارسی را پاس بداریم

یکی دیگر از موضوعاتی که دانشگاه آزاد اسلامی امسال در نمایشگاه کتاب تهران دنبال می‌کند، گسترش زبان و ادب فارسی است تا آنجا که غرفه‌ای جداگانه برای زبان و ادب فارسی در نظر گرفته شده است. غرفه‌ای که بر مبنای برنامه‌های راهبردی سازمان برای حفظ و گسترش زبان و ادبیات فارسی فعالیت می‌کند. مسئول این غرفه می‌گوید عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی باعث شده است به عنوان خادم زبان فارسی معرفی شد. به گفته او سعی شده در این غرفه فعالیت‌های این دانشگاه برای تقویت زبان و ادبیات فارسی در کشورهایی مانند لبنان، سوریه عراق و... معرفی شود.

این غرفه ۳۰ پایان‌نامه مرتبط با زبان و ادبیات فارسی را که در فاصله سال‌های 90 تا 94 در استان تهران تدوین شده، به نمایش گذاشته است، پایان‌نامه‌هایی که می‌تواند به عنوان منبعی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شود و بازدیدکنندگان با مراجه به آن واحد از تحقیقات پیشین انجام شده درباره آن موضوع استفاده کنند. این پایان‌نامه‌ها از میان پایان‌نامه‌هایی انتخاب شده‌اند که واحدها به عنوان برگزیده معرفی کرده‌اند.

غرفه پربار پژوهشی

در غرفه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی نیز کتاب‌ها و مجلات مختلفی در حوزه پژوهش و فناوری عرضه شده است و حدود 50 عنوان کتاب و 300 عنوان مجله در این غرفه معرفی شدند.

14 مجله دانشگاه آزاد اسلامی که در ناشر اشپرینگر نمایه می‌شوند در این غرفه به نمایش گذاشته شد. نشریاتی در حوزه‌های شیمی، کشاورزی، فنی و مهندسی و... . اغلب آنها در ISI و اسکوپوس هم نمایه شده‌اند. تاریخ خبر 95/02/25


**********************************************************************************
دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات


کلیه دانشجویان  می توانند از اول خرداد ماه جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات به سایت دانشگاه مراجعه نمایند.
بدیهی است صدور کارت منوط به تسویه حساب مالی خواهد بود تاریخ خبر 95/02/26

*************************************************************************************************
کلاس جبرانی آقای دکتر خدایی

کلاس جبرانی  آقاي دکتر خدايي، روز شنبه مورخ 95/03/01 از ساعت 10 الی 14 برگزار می گردد. تاریخ خبر 95/02/26
**********************************************************************************************


انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی ارشد در دوره تابستان(

دانشجويان متقاضي انتخاب واحد در دوره تابستان  درخواست کتبي خود را (مطابق بخشنامه حداکثر يک عنوان درس) در اسرع وقت به مدير گروه مربوطه تحويل داده تا در جلسه شوراي آموزشي واحد مورد بررسي قرار گيرد. تاریخ خبر 95/02/28

************************************************************************************************
عدم تشکیل کلاس

کلاسهای اساتید زیر به دلیل شرکت در جلسه هم اندیشی استان چهارشنبه ۹۵/۰۲/۲۹برگزار نخواهد شد: جناب اقای مهندس زینلی؛مهندس جوادی؛دکتر میرباقری؛دکتر معصومی؛دکتر خدایی؛دکتر مقدسی؛اقای استاد رحیمی؛دکتر صفایی؛دکتر میرحبیبی و اقای سروی

کلاسهای جبرانی متعاقبا اطلاع رسانی می شود تاریخ خبر 95/02/28


برچسب ها : اردیبهشت 95