زمانبندی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود(سال93) (تاریخ خبر 93/06/20)
 

رشته  کارشناسی ارشدمهندسی عمران-مهندسی سازه

93/6/25لغایت 93/7/9

رشته  کارشناسی ارشد  صنایع غذایی
(برای این دانشجویان تسهیلات ویژه و تقسیط شهریه در نظر گرفته شده است)

93/07/01لغایت 93/07/02

رشته  کارشناسی ارشد علوم دامی
(برای این دانشجویان تسهیلات ویژه و تقسیط شهریه در نظر گرفته شده است)

93/6/25لغایت 93/7/9

کلیه رشته های کارشناسی و کاردانی

93/6/22 لغایت 93/7/9


 **********************************************************************************
لغو برگزاری همایش معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر طه هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: به دنبال فراخوان قبلی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری نخستین نشست سراسری معاونان و مدیران فرهنگی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه، زمان برگزاری این همایش به تاریخی که متعاقبا اعلام خواهد شد، موکول شده است.

وی با بیان اینکه این موضوع در اطلاعیه‌ای به نمایندگان تام‌الاختیار، معاونان هماهنگی و معاونان و مدیران فرهنگی واحدهای دانشگاهی اعلام شده است، افزود: این همایش به زمان دیگری موکول شد تا امکان استفاده از شرایط و فضای مناسب‌تر برای بهره‌برداری بیشتر فراهم شود.

هاشمی خطاب به دانشگاهیان با اعلام اینکه خللی در برنامه همکاران فرهنگی که از قبل برای حضور در اردوی اساتید ثبت‌نام کرده‌اند ایجاد نشود به آنا گفت: در این راستا نخستین نشست سراسری معاونان و مدیران فرهنگی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 4 تا 6 شهریور برگزار نخواهد شد.تاریخ خبر 93/06/01

********************************************************************************************************************************

چاپ مقاله در مجله isi listed توسط استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

 مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در مجله international journal of current life science با رتبه isi listed چاپ شد.

مقاله مشترک از  خانم مریم فرجی  از اساتید حق التدریس  و همکاران  است که با عنوان « design of staffs assessment system iv centers and athletic places by hierarchy analyze performance»در مجله international journal of current life science با رتبه  isi listed ارائه شده است.

مدیریت عملکرد به عنوان موضوعی مهم و نوین در مطالعات استراتژیک منابع انسانی مد نظر قرار گرفته و ارزشیابی عملکرد کارکنان  نیز به عنوان یک بخش مهم مدیریت عملکرد مورد توجه است.در این مقاله طراحی سیستم ارزشیابی عملکرد کارکنان در مراکز و اماکن ورزشی برای سطوح مختلف شغلی با رویکرد ارزشیابی360 درجه و مبتنی بر تحلیل های سلسله مراتبی برای طراحی سیستم جدید انجام شده است.تاریخ خبر 93/06/01

***********************************************************************************************************************************

داوطلبان صبور باشند و اخبار را پیگیری کنند

خبرگزاری آنا: معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه رشته/ محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافته، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علوی فاضل، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در خصوص به تعویق افتادن زمان اعلام نتایج  آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از داوطلبان می‌خواهیم که صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: افزایش رشته/ محل‌ها باعث ایجاد فرصت‌های جدید برای داوطلبان شده است، بنابراین این تعویق به وجود آمده در اعلام نتایج به نفع آنان خواهد بود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: داوطلبان کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای آگاهی از زمان اعلام نتایج می‌توانند به سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.pubr-azmoon.com ، خبرگزاری آنا، ایسکانیوز و روزنامه فرهیختگان مراجعه کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با فرا رسیدن زمان اعلام نتایج کلیه آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش ظرفیت‌ها و رشته/ محل‌های جدید به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رضایت تعداد بیشتری از داوطلبان فراهم خواهد آمد.تاریخ خبر 93/06/15

**********************************************************************************************************************************

پیشرفت فیزیکی۶۰ درصدی در عملیات اجرایی محوطه‌سازی و فضای سبز واحد شاهین‌شهر

خبرگزاری آنا: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: عملیات اجرایی محوطه سازی و ایجاد فضای سبز به منظور ارائه خدمات رفاهی مطلوب در این واحد با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سید حمیدرضا رئیس‌السادات با توجه به افزایش 100 درصدی رشته‌های تحصیلی مصوب در واحد شاهین‌شهر، خاطرنشان کرد: افزایش سطح کیفیت آموزشی و پژوهش محوری همواره در رئوس برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر است و توجه به این موضوع بسیار ضروری و مهم به نظر می‌رسد.

وی افزود: از آنجایی که ایجاد فضاهای رفاهی در دانشگاه در بهینه شدن دانشگاه و افزایش نشاط دانشجویان نقش بسزایی ایفا می‌کند، عملیات اجرایی محوطه سازی و ایجاد فضای سبز با مشارکت نیروگاه برق شهید محمد منتظری اصفهان، شهرداری شاهین‌شهر و خانواده زنده یاد بلوریان اجرا شده است.

سرپرست واحد شاهین‌شهر تصریح کرد: در این پروژه عمرانی نیروگاه برق شهید محمد منتظری با تامین خاک و نهال، شهرداری شاهین‌شهر با مهندسی، طراحی و مشاوره و خانواده بلوریان با تامین آب مورد نیاز فضای سبز دانشگاه مشارکت خواهند کرد.

رئیس‌السادات افزود: انجام جدول کشی و اجرای سنگ فرش پیاده رو‌ها و پروژه آبیاری قطره‌ای درخنان نیز از محل اعتبارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر انجام شده است.

وی افزود: پروژه محوطه سازی و فضای سبز در اطراف ساختمان آموزشی و اداری دانشگاه با مساحت تقریبی 2200 مترمربع در دست اجرا است.

سرپرست واحد شاهین‌شهر با توجه به طرح‌های عمرانی در دست اجرا تصریح کرد: دو پروژه احداث آلاچیق‌های خدماتی و رفاهی و نیز ساخت کارگاه‌های آموزشی نیز با هزینه‌ای بالغ بر هشت میلیارد و 300 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشگاه در حال احداث است که با توجه به پیشرفت فیزیکی مطلوب انتظار می‌رود تا پایان شهریور جاری به بهره برداری رسانده شود.تاریخ خبر 93/06/11

*********************************************************************************************************************************

قابل توجه دانشجویان رشته مکانیک

دکتر معصومي در روز شنبه مورخ 93/06/15جهت پاسخگويي و تاييد پروژ و کارآموزي دانشجويان گروه مکانيک در دانشگاه حضور خواهند داشت. تاریخ خبر 93/06/11

*******************************************************************************************

قابل توجه دانشجویان رشته حسابداری (تاریخ مراجعه برای درس پروژه مالی)


تاریخ مراجعه برای درس پروژه مالی(کاردانی و کارشناسی) 93/06/12 ساعت 11 در اتاق مدیر گروه می باشد.

مباحث مورد مطالعه (در مقطع کاردانی) : حسابداری صنعتی2(جمشید اسکندری)،فصول مربوط به تجزیه و تحلیل حجم سود(نقطه سر به سر دو محصولی) و هزینه یابی جذبی(کامل مستقیم(متغیر)

مباحث مورد مطالعه(کارشناسی):حسابداری صنعتی3(جمشید اسکندری)،فصول مربوط به هزینه یابی بر مبنای فعالیت،هزینه یابی تفاضلی،قیمت گذاری و نقل و انتقالات داخلی.تاریخ خبر 93/06/01

******************************************************************************************************************************

تمدید ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون تا ۲۵ شهریور در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته

دکتر مجتبی علوی فاضل در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: ثبت نام دوره‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته تا بیست و پنجم شهریورماه تمدید شد، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند، هر داوطلب می‌تواند یک رشته/محل را انتخاب و در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام کند.

وی با بیان اینکه داوطلبان پس از ثبت اینترنتی با پرینت از ثبت نام خود می‌توانند از هشتم شهریور به واحدی که ثبت نام کرده‌اند، مراجعه کنند، درخصوص رعایت شرط تجانس گفت: داوطلبان مقطع کاردانی پیوسته ملزم هستند شرط تجانس را رعایت کرده و رشته‌هایی را انتخاب کنند که با رشته تحصیلی آنان تجانس داشته باشد به غیر از رشته تربیت بدنی که از این قاعده مستثنی است و تمام علاقه‌مندان با هر رشته تحصیلی در دیپلم می‌توانند در رشته تربیت بدنی ثبت نام کرده و مشغول تحصیل شوند.

علوی فاضل گفت: داوطلبان در نظر داشته باشند برای ثبت نام در مقاطع کاردانی ناپیوسته نیازی به رعایت شرط تجانس نیست و هر داوطلب می‌تواند بدون توجه به نوع دیپلم خود در هر رشته/محلی که علاقه‌مند است ثبت نام کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: هرچند فرصت ثبت نام برای مقاطع کاردانی تا 25 شهریور وجود دارد اما لازم است داوطلبان هرچه سریع‌تر در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام را انجام دهند تا امکان شروع به تحصیل در واحد دانشگاهی مورد نظر خود را داشته باشند.

شایان ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در رشته ها و مقاطع زیر دانشجو می پذیرد:

مقطع تحصیلی

ردیف

رشته تحصیلی

گرایش

جنسیت

کارشناسی پیوسته

 (دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی)

1

مهندسی کشاورزی

علوم دامی

زن و مرد

2

مهندسی عمران

----------

زن و مرد

3

مهندسی مکانیک

----------

زن و مرد

 

کارشناسی ناپیوسته

(دارندگان مدرک کاردانی )

1

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

----------

زن و مرد

2

مهندسی  تکنولوژی  عمران

عمران

زن و مرد

3

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

مکانیک خودرو

زن و مرد

4

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

قالبسازی

زن و مرد

5

مهندسی تکنولوژی برق

شبکه های انتقال و توزیع

زن و مرد

6

مهندسی تکنولوژی مخابرات

سوئیچ های شبکه ثابت

زن و مرد

7

علمی کاربردی حسابداری

----------

زن و مرد

8

مهندسی تولیدات دامی

---------

زن و مرد

9

مهندسی علوم و صنایع غذایی 

---------

زن و مرد

کاردانی ناپیوسته

(دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی)

1

تکنولوژی مواد غذایی

---------

زن و مرد

2

علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر

---------

زن و مرد

 

کاردانی پیوسته

*(دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید)

و

( دارندگان مدرک دیپلم کار و دانش و فنی و حرفه ای در رشته های متجانس)

1

کامپیوتر

نرم افزار کامپیوتر

زن و مرد

2

علمی  کاربردی حسابداری

---------

زن و مرد

3

مکانیک خودرو

مکانیک خودرو

مرد

4

ساخت و تولید

ماشین افزار

مرد

5

ساخت و تولید

قالبسازی

مرد

 

 

       
 

*شایان ذکر است دیپلمه های نظام جدید در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی در کلیه رشته های کاردانی پیوسته و دیپلم نظام جدید

در گروه علوم انسانی فقط مجاز به ثبت نام در رشته حسابداری می باشند.

 

 
   

در صورت نیاز به مشاوره و پاسخ به سوالات متقاضیان با شماره تلفن های 09017795770 و 09017795771 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

 

تاریخ خبر :93/06/08

********************************************************************************************************************************
 

کسب رتبه اول کشوری در بخش پژوهش‌های علوم پزشکی از سوی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

خبرگزاری آنا: دکتر عباس دوستی عضو هیأت علمی گروه زیست شناسی و استادیار ژنتیک دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد در نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول کشوری در بخش پژوهش‌های علوم پزشکی در حیطه مقاله برتر را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آنا، دکتر ابراهیم رحیمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با اعلام این خبر،گفت: این عضو هیآت علمی زیست شناسی دارای بیش از 130 مقاله ISI  و علمی پژوهشی است و تا کنون در بیش از 140 کنفرانس ملی و بین‌‌المللی مقالاتی به صورت سخنرانی و پوستر ارائه داده است. 

وی تصریح کرد: مقالات وی دارای بیش از 240 ارجاع در سطح جهان است.

رحیمی در ادامه خاطر نشان کرد: با گسترش تحصیلات تکمیلی در واحد شهرکرد، دکتر عباس دوستی تا کنون تعداد 75 پایان نامه را راهنمایی و مشاوره کرده است.

وی در پایان گفت: ثبت ژن و پروتئین های متعدد برای اولین بار در بانک ژن جهانی از دیگر افتخارات این محقق واحد شهرکرد است.تاریخ خبر 93/06/11

*********************************************************************************************

 

ساخت آنتی بیوتیک کاملا طبیعی در ایران

خبرگزاری آنا: یکی از مخترعان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد اصفهان برای نخستین بار در ایران موفق به طراحی و ساخت آنتی بیوتیکی با خاصیت کاملا گیاهی شد.

شاهین گوانجی، مجری این طرح در گفت و گو با خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا درباره این طرح گفت: هم اکنون آنتی بیوتیک‌های دست ساز و شیمیایی در همه جای دنیا با قیمت گزافی به فروش می‌رسند. مصرف زیاد این آنتی بیوتیک‌ها باعث می‌شود مقاومت بدن افزایش یابد؛ خطرناک‌ترین عاملی که سلامت انسان و دام‌ها را به خطر می‌اندازد.

این عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد اصفهان (خوراسگان) افزود: من در این طرح خاصیت و ترکیبات دارویی و ضد میکروبی یکسری از گیاهان از جمله اسطوخودوس، رازیانه، بلوط، رزماری و آویشن را بررسی کردم؛ در مرحله نخست اثر سمی و در مرحله بعدی اثرات کشنده این سانس‌ها به روی یکسری از سلول‌های فیبروبلاست ارزیابی و در نهایت این آنتی بیوتیک کاملا طبیعی ساخته شد.

وی اظهار کرد: هم اکنون مرحله اولیه و آزمایشی این طرح با موفقیت انجام شده‌ است و تولید مایع این داروی درمانی حداقل 80 تا 90 میلیون تومان هزینه نیاز دارد و برای ساخت آن به صورت ژله و پودر باید هزینه بیشتری صرف کرد.

گفتنی است، این طرح  با حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اصفهان(واحد خوراسگان) به ثبت اختراع رسیده است.تاریخ خبر 93/06/19

**********************************************************************************************

 

بیش از ۴۰ درصد دستاوردهای دانش نانو در جهان اسلام به ایران تعلق دارد

خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی گفت: بیش از ۴۰ درصد دستاوردهای دانش نانو در جهان اسلام به کشور ایران تعلق دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر سیدمهدی رضایت در مراسم اختتامیه چهارمین مسابقه فناوری نانو که به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد از زحمات برگزارکنندگان این مراسم تشکر کرد و با ارائه آمار شرکت کنندگان این مسابقه از حضور بیش از 230 نهاد ترویجی و آموزش بیش از 66 هزار دانشجو در دوره‌های آموزشی چهارمین مسابقه فناوری نانو خبر داد.

وی در بخش فناوری‌های نانو، آینده و افق روشنی را برای کشور تصویر و علت آن را توانایی و پتانسیل موجود در کشور، سرمایه گذاری، برنامه ریزی مدون و حمایت ستاد نانو عنوان  و خاطرنشان کرد: در سال 1380 که بتازگی بحث فناوری نانو مطرح شده بود، تعداد مقالات و متخصصان این حوزه در کشور به انگشتان دست نمی‌رسید ولی در سال‌های اخیر در پی رشد فزاینده‌ای، این تعداد به 2900 مقاله رسیده و این رقم کشور ایران را در جایگاه هفتم جهانی قرار داده است.

مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد توسعه فناوری نانو، بیش از 40 درصد دستاوردهای دانش فناوری نانو جهان اسلام را به کشور ایران نسبت داده و گفت: این مسئله زیربنا و حجم قابل توجهی را برای ما فراهم خواهد کرد، اکنون بیش از 37 دانشگاه کشور در مقطع کار‌شناسی ارشد و 17 دانشگاه نیز در مقطع دکتری تخصصی نانو دانشجو می‌پذیرد.

رضایت با یادآوری جایگاه و حمایت ستاد نانو از خودکفایی در تولید تجهیزات فناوری نانو و برگزاری نمایشگاه‌های ساخت تجهیزات داخلی با هزینه‌های بسیار پایین‌تر، ساماندهی شبکه آزمایشگاهی سخت افزاری و نرم افزاری در اقصی نقاط کشور به عنوان راه‌های رفع کمبود‌ها در پیشرفت فناوری نانو یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: آن دسته از فناوری نانو که نتواند مشکلی از زندگی مردم حل کند و یا تولید ثروت نداشته باشد موفق نیست ولی تاکنون شاهد تاثیرگذاری عمیق آن در صنایع و معرفی محصولات جدید و ارتقاء کیفیت محصولات فعلی هستیم که شامل بیش از 300 محصول در قالب بیش از 150 شرکت کوچک و بزرگ در صنایع ساختمان، نساجی، فلزات، آب و محیط زیست، رنگ و حوزه سلامت از خروجی‌های این فناوری است.

رضایت از خدمات ارائه شده از سوی موسسه خدمات فناوری تا بازار و حمایت از ایجاد اشتغال و بکارگیری فارغ التحصیلان به وسیله صنایع و شرکت‌ها و موسسات خبر داد.

در پایان این مراسم از برگزیدگان چهارمین مسابقه فناوری نانو قدردانی به عمل آمد، برگزیدگانی از انجمن‌های دانشجویی دانشگاه‌ها و بسیج دانشجویی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی نیز جزء برندگان این مسابقه بودند.تاریخ خبر 93/06/17

*********************************************************************************************


تمدید ثبت نام ترم اول 94-93

دانشجویان جدید الورود کلیک نمایند

قابل توجه دانشجویان ورودی 93 و ماقبل    دریافت فایل مبلغ شهریه

زمانبندی انتخاب واحد نیمسال اول 94-93 تمدید شد

کلیه رشته ها 93/06/22تا 93/06/26 ساعت 9 تا 15:30

 

  نحوه پرداخت شهریه :

1) واریز بدهی های قبلی و تسویه وام های گذشته

2)واریز شهریه های مندرج در جدول زیر بصورت نقد(اینترنتی)جهت باز شدن فایل ثبت نام قبل از انتخاب واحد:

کارشناسی ارشد واریز کل شهریه ثابت
کارشناسی واریز مبلغ 5،500،000 ریال
کاردانی واریز مبلغ 4،000،000 ریال

3)پرداخت مابقی شهریه بصورت اینترنتی قبل از حذف و اضافه ( 6 مهرماه)

4)دانشجویانی که برای پرداخت مابقی شهریه دچار مشکل هستند جهت تعیین تکلیف بدهی به امور شهریه تا قبل از حذف و اضافه مراجعه حضوری نمایند.

تاریخ خبر 93/06/19

******************************************************************************************************************************
 

آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد رشته صنایع غذایی

قابل توجه داوطلبان گرامی

امکان اتنخاب رشته کارشناسی ارشد صنایع غذایی برای متقاضیان گروه کشاورزی ( مجموعه 4) فراهم شده است.متقاضیان می توانند تا تاریخ 93/06/24 با مراجعه به سایت www.azmoon.org و ورود به سامانه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 93 ، رشته صنایع غذایی را انتخاب نمایند. تاریخ خبر 93/06/20

*****************************************************************************************

زمانبندی ثبت نام ترم مهر و پرداخت شهریه

قابل توجه دانشجویان ورودی 93 و ماقبل

دریافت فایل مبلغ شهریه


زمانبندی انتخاب واحد نیمسال اول 94-93

رشته های کشاورزی،کامپیوتر،حسابداری 93/06/16 تا 93/06/17 ساعت 9 تا 15:30
رشته های عمران،مکانیک،برق 93/06/18 تا 93/06/20 ساعت 9 تا 15:30

 

تقویم آموزشی نیمسال اول 94-93 طبق جدول زیر می باشد:

انتخاب واحد 16 لغايت 20 شهريور ماه
حذف و اصافه 6 لغایت 9 مهرماه
شروع کلاس ها 22 شهريور ماه
امتحانات 13 لغايت 26 دي ماه

   نحوه پرداخت شهریه :

1) واریز بدهی های قبلی و تسویه وام های گذشته

2)واریز شهریه های مندرج در جدول زیر بصورت نقد(اینترنتی)جهت باز شدن فایل ثبت نام قبل از انتخاب واحد:

کارشناسی ارشد واریز کل شهریه ثابت
کارشناسی واریز مبلغ 5،500،000 ریال
کاردانی واریز مبلغ 4،000،000 ریال

3)پرداخت مابقی شهریه بصورت اینترنتی قبل از حذف و اضافه ( 6 مهرماه)

4)دانشجویانی که برای پرداخت مابقی شهریه دچار مشکل هستند جهت تعیین تکلیف بدهی به امور شهریه تا قبل از حذف و اضافه مراجعه حضوری نمایند.تاریخ خبر 93/06/13

*********************************************************************************************

دریافت فرم ها زمانبندی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

ضمن عرض تبریک به دانشجویان جدید ، ثبت نام دانشجویان  (ورودی 93) طبق جدول زیر می باشد:

رشته  کارشناسی ارشدمهندسی عمران-مهندسی سازه

93/6/25لغایت 93/7/9

رشته  کارشناسی ارشد  صنایع غذایی

(برای این دانشجویان تسهیلات ویژه و تقسیط شهریه در نظر گرفته شده است)

93/07/01لغایت 93/07/02

رشته  کارشناسی ارشد علوم دامی

(برای این دانشجویان تسهیلات ویژه و تقسیط شهریه در نظر گرفته شده است)

93/6/25لغایت 93/7/9

کلیه رشته های کارشناسی و کاردانی

93/6/22 لغایت 93/7/9

 برای دانشجویان خواهر ، امکان خوابگاه وجود دارد و اسکان خواهران الزاما در خوابگاه خواهد بود.همچنین برای دانشجویان برادر با مساعدت امور دانشجویی دانشگاه و زیر نظر حراست  واحد ، امکان اسکان در هتل ارگ گوگد(واقع در 3 کیلومتری)دانشگاه با تخفیف ویژه دانشجویی فراهم شده است

دانشجویان گرامی ، خواهشمند است قبل از مراجعه به واحد ، جهت ثبت نام فرم های زیر را تکمیل نمایید و مدارک را به همراه داشته باشید

 

دریافت فرم ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد

دریافت فرم ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ناپیوسته

دریافت فرم ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی و کاردانی

ليست مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدید (کارشناسی ارشد) :

    
1-  مدرک تحصيلي کارشناسي به اضافه 4 سري کپي و ريز نمرات تاييد شده

     2-اصل شناسنامه به اضافه 2 سري کپي از تمام صفحات
 
     3-اصل کارت ملي به اضافه 1 سري کپي

      4-مدرک نظام وظيفه (کارت پايان خدمت - کارت معافيت يا لغو معافيت تحصيلي مقطع کارشناسي)

      5-عکس 6 قطعه 3*4 رنگي زمينه سفيد (براي مشمولان 4 عدد سياه و سفيد اضافه ميشود)

      6-شهريه

      7- مبلغ سه ميليون تومان چک يا سفته جهت ضمانت اصل مدرک(شامل کساني که اصل مدرک تحصيلي خود را هنگام ثبت نام همراه ندارند)

 

ليست مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدید (کاردانی و کارشناسی) :

      1 - مدرک تحصيلي به اضافه 2 سري کپي براي دارندگان مدرک پايه کارداني(دارندگان مدرک پيش دانشگاهي و ديپلم 4 سري)  
     

     2-اصل شناسنامه به اضافه 2 سري کپي از تمام صفحات

    3-اصل کارت ملي به اضافه 1 سري کپي

    4- مدرک نظام وظيفه

   5-عکس 6قطعه رنگي 3*4 (مشمولان 4 قطعه سياه وسفيد اضافه مي شود)

   6- شهريه

   7-مبلغ 1 ميليون تومان چک يا سفته براي کساني که اصل مدرک خود را در موقع ثبت نام همراه خود ندارند.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های مستقیم واحد های دانشگاه تماس بگیرید.تاریخ خبر 93/06/31
 

************************************************************************************************************************************

تمدید ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون در مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و کاردانی

ثبت نام دوره‌های بدون آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و کاردانی  تمدید شد، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند، هر داوطلب می‌تواند یک رشته/محل را انتخاب و در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام کند.

داوطلبان پس از ثبت اینترنتی با پرینت از ثبت نام خود می‌توانند به واحدی که ثبت نام کرده‌اند، مراجعه کنند.

شایان ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در رشته ها و مقاطع زیر دانشجو می پذیرد:

مقطع تحصیلی

ردیف

رشته تحصیلی

گرایش

جنسیت

کارشناسی پیوسته

 (دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی)

1

مهندسی کشاورزی

علوم دامی

زن و مرد

2

مهندسی عمران

----------

زن و مرد

3

مهندسی مکانیک

----------

زن و مرد

 

کارشناسی ناپیوسته

(دارندگان مدرک کاردانی )

1

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

----------

زن و مرد

2

مهندسی  تکنولوژی  عمران

عمران

زن و مرد

3

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

مکانیک خودرو

زن و مرد

4

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

قالبسازی

زن و مرد

5

مهندسی تکنولوژی برق

شبکه های انتقال و توزیع

زن و مرد

6

مهندسی تکنولوژی مخابرات

سوئیچ های شبکه ثابت

زن و مرد

7

علمی کاربردی حسابداری

----------

زن و مرد

8

مهندسی تولیدات دامی

---------

زن و مرد

9

مهندسی علوم و صنایع غذایی 

---------

زن و مرد

کاردانی ناپیوسته

(دارندگان مدرک دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی)

1

تکنولوژی مواد غذایی

---------

زن و مرد

2

علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر

---------

زن و مرد

 

کاردانی پیوسته

*(دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید)

و

( دارندگان مدرک دیپلم کار و دانش و فنی و حرفه ای در رشته های متجانس)

1

کامپیوتر

نرم افزار کامپیوتر

زن و مرد

2

علمی  کاربردی حسابداری

---------

زن و مرد

3

مکانیک خودرو

مکانیک خودرو

مرد

4

ساخت و تولید

ماشین افزار

مرد

5

ساخت و تولید

قالبسازی

مرد

 
   

در صورت نیاز به مشاوره و پاسخ به سوالات متقاضیان با شماره تلفن های 09017795770 و 09017795771 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

تاریخ خبر 93/0/625

***********************************************************************************************

کنگره عظیم بزرگداشت شهدای شهرستان گلپایگان 10 مهرماه برگزار می شود

دکتر حمیدرضا خدایی ضمن بیان اینکه کنگره عظیم بزرگداشت سرداران و 372 شهید شهرستان گلپایگان در تاریخ 10 مهرماه در آستان مبارکه امامزاده هفده تن گلپایگان برگزار می شود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان مسئولیت چاپ و توزیع دعوت نامه و تبلیغات برگزاری این کنگره عظیم را بر عهده گرفته است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان، در جلسه شورای اداری واحد در جمع اعضای هیات رییسه و کارکنان دانشگاه ضمن بیان این خبربا تاکید بر اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، افزود: در راستای نکوداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان گلپایگان، در حرکتی فرهنگی در سالی که مزین به عزم جهادی برای فرهنگ می باشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان بخشی از مسئولیت برگزاری این کنگره عظیم را پذیرفته است.

خدایی افزود: ارتباط تنگاتنگ با مسئولین محترم شهرستان در زمینه های مختلف را جزء برنامه های جدی این واحد دانشگاهی برشمرد و بابت این همکاری از تمامی کارمندان دانشگاه تشکر و قدردانی  نمود.

شایان ذکر است حوزه فرهنگی دانشگاه از ابتدای نیمسال قبل نام تمامی کلاسهای دانشگاه را به نام شهدای دانشگاه و شهرستان مزین نموده است.تاریخ خبر 93/06/26


*********************************************************************************************

تعمیرات اساسی خوابگاه دخترانه کوثر دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

دکتر حمیدرضا خدایی ضمن بیان اینکه با توجه به تصویب رشته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی –فناوری مواد غذایی، و احتمال پذیرش دانشجوی خواهر از مهرماه 93 در واحد گلپایگان، گفت: عملیات تعمیرات اساسی خوابگاه دخترانه دانشگاه به پایان رسید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان افزود، کارهای انجام شده شامل امکانات رفاهی مانند تعویض پرده ها، موکت ها و شیرآلات و همجنین رنگ آمیزی به صورت کامل، تجهیز امکانات امنیتی و آتش نشانی و افتتاح اتاق ورزش در خوابگاه کوثر می باشد.

شایان ذکر است خوابگاه دانشجویی کوثر، در سال 1383 به مساحت 1500 متر مربع در سه طبقه و با ظرفیت 150 نفر راه اندازی شده است.تاریخ خبر 93/06/26