تمدید ثبت نام تابستان

 با توجه به قطعی اینترنت در روز پنجشنیه (94/04/04)ثبت نام ترم تابستان طبق زمانبندی جدول زیر تمدید شد:
تاریخ ثبت نام    رشته    ساعت
از 94/04/07 تا 94/04/09    کلیه رشته ها    9 صبح تا 15:30

تذکر 1 : نحوه پرداخت شهریه :

1) واریز بدهی های قبلی و تسویه وام های گذشته

2)واریز شهریه های مندرج در جدول زیر بصورت نقد(اینترنتی)جهت باز شدن فایل ثبت نام قبل از انتخاب واحد:
دانشجویان کاردانی : 2500000 ریال

دانشجویان کارشناسی : 5000000 ریال
دانشجویان کارشناسی ارشد : 8500000
تذکر 2 : ثبت نام دانشجویانی که در ترم تابستان فارغ التحصیل می شوند و حداکثر 6 واحد دارند به صورت حضوری انجام می شود
تذکر 3 : ثبت نام دانشجویانی که بین 6 تا 12 واحد  دارند به صورت حضوری انجام می شود تذکر 4 :شهريه ترم تابستان در مقطع ارشد: تا سقف 3 واحد نصف شهريه ثابت- بالاي 3 واحد تاسقف 6 واحد 2/3 شهريه ثابت می باشد و شهريه ترم تابستان در کاردانی و کارشناسی: تا سقف 6 واحد نصف شهريه ثابت- بالاي 6 واحد تاسقف 10 واحد 2/3 شهريه ثابت می باشد

تاریخ خبر 94/04/06


****************************************************************************************** بخشنامه برگزاری دوره آموزشی تابستان

جهت دریافت بخشنامه برگزاری دوره آموزشی تابستان اینجا را کلیک نمایید.تاریخ خبر 94/04/09
***************************************************************************************** تاریخ ارزیابی درس پروژه مالی و پروژه مالی2

قابل توجه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته رشته حسابداری
دانشجویانی که درس پروزه مالی و پروژه مالی 2 را در نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 اخذ نموده اند ، جهت ارزیابی در تاریخ 94/05/13 ساعت 11:30 در محل دانشکده فنی و مهندسی حضور به هم رساند
(منابع ارزیابی مشابه ترم های قبل می باشد).تاریخ خبر 94/04/14
******************************************************************************************
معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد/ ابقای سرپرستان 5 واحد دانشگاهی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را منصوب کرد. وی همچنین در احکامی جداگانه سرپرستان 5 واحد دانشگاهی را در سمت‌های خود ابقا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حمید میرزاده در حکمی دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی را به عنوان معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

وی در حکم خود خطاب به حسین‌زاده لطفی آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می‌شوید، امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت‌کاری، امانتداری و قانون‌مندی در انجام امور محوله موفق باشید.

حسین زاده لطفی پیش از این، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در نامه‌ای از زحمات دکتر حسین غریبی در دوران مسئولیت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قدردانی کرده است.

میرزاده در نامه‌ای از زحمات دکتر مهرداد نوابخش در دوران مسئولیت معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نیز قدردانی و این عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات تهران را به سمت سرپرستی واحد تهران مرکزی منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در احکام جداگانه دیگر دکتر محمدفقیه حبیبی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه، جابر محمد موسایی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامهرمز، دکتر کامران امینی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران، دکتر علی شریف زاده، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا و دکتر مهران مجلسی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر را در سمت‌های خود ابقا کرد.

وی ابراز امیدواری کرده است نامبردگان با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانتداری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشند.تاریخ خبر 94/04/15

*****************************************************************************************
اخذ درس معرفي به استاد در نيمسال تابستان

دانشجويان مشمول اخذ درس معرفي به استاد در نيمسال تابستان، جهت ثبت درخواست و درس مورد نظر خود  از تاريخ شنبه 94/05/03 لغايت چهارشنبه 94/05/07 فرصت دارند به اداره فارغ التحصيلان و اداره امتحانات مراجعه نمايند.تاریخ خبر 94/04/20
****************************************************************************************
زمان تعطیلی واحدهاو مراکز دانشگاه آزاد اسلامی

با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی ،  دانشگاه  آزاد اسلامي واحد گلپایگان از پايان ماه مبارک رمضان لغايت چهارشنبه 31 تير ماه تعطيل مي باشد.تاریخ خبر 94/04/20
******************************************************************************************

برنامه‌های معاونت آموزشی دانشگاه آزاد برای توسعه تحصیلات تکمیلی

معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، اصلاح هرم جذب هیئت علمی و اخذ مجوزهای لازم برای رشته‌های تحصیلات تکمیلی را از برنامه‌های آتی این معاونت اعلام کرد.

دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، درباره تاثیر تغییرات مدیریتی صورت‌گرفته در روند کاری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تغییرات ناشی از طرح‌های تجمیع که از راس دانشگاه آزاد آغاز شده، بسیار کارآمد است. یکی از برنامه‌های اجرایی حذف فرایندهایی مثل مکاتبات زائد اداری است. این روند از راس تا جزئی‌ترین قسمت‌های دانشگاه را دربرمی‌گیرد و موجب می‌شود تمام کارها اعم از کلی و جزئی سریعتر از گذشته انجام شوند.

معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در همین باره ادامه داد: یکی دیگر از تاثیرات مثبت طرح تجمیع 2 کاهش هزینه‌هاست که به افزایش سطح کیفی دانشگاه کمک شایانی می‌کند.

حسین‌زاده لطفی هم چنین درباره برنامه‌های آتی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی بیان کرد: مطالعات کاملی در این زمینه آغاز شده، اما مشخصا کار اصلی ما در حوزه جذب هیئت علمی، اصلاح فرآیند‌ها و تفویض اختیار به استان‌هاست.

وی با تاکید براینکه «این حوزه ها، نیاز به صرف توان،‌ زمان و فعالیت بیشتری دارد» افزود: اصلاح هرم جذب هیئت علمی بیشترین تمرکز را نیاز دارد، زیرا توسعه تحصیلات تکمیلی در دستور کار دانشگاه آزاد و جزو الویت‌های اصلی دانشگاه است.

حسین‌زاده لطفی درباره برنامه‌های دیگر معاونت آموزشی نیز خاطر نشان کرد: اخذ مجوز‌های لازم برای رشته‌های ارشد و دکتری و توسعه تحصیلات تکمیلی با رویکرد تخصصی نیز جزو مهم‌ترین برنامه‌های معاونت آموزش محسوب میشود.

معاون جدید امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هرچه مسئولیت مدیر در یک سیستم بیشتر باشد کار سخت‌تر است، اما آنچه باعث انگیزه و افزایش تلاش می‌شود این است که همگی ما فرزند دانشگاه آزاد هستیم. بنده از فارغ‌‌التحصیلان همین دانشگاه هستم و رشد و پیشرفتم در همین سیستم اتفاق افتاده است. بنابراین تمام تلاشم را برای اعتلای این مجموعه خواهم کرد.تاریخ خبر 94/04/21

******************************************************************************************

مسابقه پيامکي با موضوع حجاب

به اطلاع مي رساند دفتر فرهنگ اسلامي واحد در نظر دارد مسابقه پيامکي با موضوع حجاب (همراه با جوایز ارزنده) برگزار نمايد. علاقمندان جهت شرکت در اين مسابقه مي توانند جمله اي کوتاه در وصف عفاف و حجاب به سامانه پيامکي واحد به شماره  3000144111 ارسال نمایید.مهلت ارسال پیامک تا : 94/04/27

تاریخ خبر 94/04/22

******************************************************************************************

قدردانی رهبر انقلاب از مجاهدات صادقانه تیم هسته‌ای

مقام معظم رهبری ضمن قدردانی و تشکر از زحمات و مجاهدات صادقانه و مجدانه تیم هسته‌ای فرمودند: پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است.

به گزارش گروه سیاسی آنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار رمضانی رئیس جمهور و هیأت وزیران با شرح و تبیین فرازهایی از فرمان راهگشای امیرمؤمنان به مالک اشتر، تأکید کردند: پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است و تأمل و تدبر در نهج البلاغه مولای متقیان، چنین پشتوانه ای را فراهم می سازد.

رهبر معظم انقلاب با اشاره به سخنان رئیس جمهور در ابتدای این دیدار درباره نتایج مذاکرات هسته ای، از زحمات و مجاهدات صادقانه و مجدانه تیم هسته ای قدردانی و تشکر کردند.

ایشان سپس با اشاره به ویژگی های شخصیتی جایگاه خاص مالک اشتر نزد امیرمؤمنان افزودند: حضرت علی بن ابیطالب (ع)، فرمان خود را خطاب به چنین شخصیتی صادر فرمودند که این نکته جای تأمل دارد.

رهبر انقلاب در بیان وظایف مسئولان در فرمان امیرمؤمنان به مالک اشتر، افزودند: «گرفتن مالیات و حقوقی که مردم نسبت به دولت دارند»، دفاع از مردم و سرزمینشان، سوق دادن جامعه به صلاح و رستگاری و آبادانی و سازندگی کشور، 4 مأموریت اصلی است که مولای متقیان در نامه به مالک، بر دوش حاکمان می گذارند.


حضرت آیت الله خامنه ای، «توصیه حاکمان اسلامی به تقوای الهی در هر شرایط و موقعیت»، «جدیت کامل در انجام دادن فرائض و سنن و مستحبات»، «نصرت پروردگار در قلب و در زبان و در عمل» و «مهار کردن نفس در مقابل همه شهوات» را از فرامین مهمی برشمردند که مولای متقیان در زمینه خودسازی به مالک اشتر نگاشته اند.

قضاوت منصفانه درباره مسئولان قبلی از دیگر نکاتی بود که رهبر انقلاب با استناد به فرازهایی از فرمان امام علی (ع) به مالک اشتر مورد تأکید قرار دادند.

ایشان عمل صالح را بهترین ذخیره دوران مسئولیت هر فرد برشمردند و افزودند: مردم در «قضاوتهایِ با فکر و تأمل و جمع بندی شده»، اشتباه نمی کنند بنابراین از اینگونه قضاوتهایِ مردم می توان فهمید که کدام مسئول صالح است و کدام نه.

«مراقبت حریصانه و بخیلانه از نفس برای جلوگیری از انحراف و ضایع شدن آن»، و «ترجیح دادن تکلیف الهی به هر چیز دیگر»، دو توصیه دیگری بود که رهبر انقلاب هنگام بازخوانی فرمان حکومتی امیرمؤمنان، بیان کردند و افزودند: امام راحل عظیم الشأن، مظهر عمل به این توصیه های الهی بود.


حضرت آیت الله خامنه ای، «دوست داشتن مردم از صمیم قلب» و «محبت و مدارا با آنان» را از دیگر فرامین آن امام همام به مالک خواندند و افزودند: به دستور امیرمؤمنان، باید از لغزشها و خطاهای مردم گذشت کرد البته به جز مواردی که حدود الهی زیر پا گذاشته می شود و یا پای محاربه با اسلام و حکومت اسلامی در میان است.

ایشان در پایان فرمان حضرت علی بن ابیطالب (ع) به مالک را از ذخائر فوق العاده فرهنگی خواندند و با قدرشناسی از زحمات اعضای دولت، برای آنان آرزوی توفیق کردند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب، حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور با اشاره به نتایج مذاکرات هسته ای، از رهبر معظم انقلاب اسلامی به علت حمایتها و هدایتهای ایشان نسبت به دولت و تیم مذاکرات هسته ای تشکر و ابراز امیدواری کرد این مسأله زمینه ساز پایان فشارها و رفع اتهامات ناروای دشمنان علیه جمهوری اسلامی باشد و حرکتی جدید در مسیر پیشرفت کشور را بوجود بیاورد.

رئیس جمهور در ادامه گزارشی از اقدامات دولت بیان کرد. آقای روحانی با اشاره به دستاوردها و همچنین مشکلات دولت در دو سال اخیر، روابط نزدیک با همسایگان و اهتمام به تداوم مذاکرات هسته ای را از جمله اقدامات دولت در حوزه سیاست خارجی برشمرد و افزود: در شزایطی که منطقه درگیر آشوب و تروریسم است، جمهوری اسلامی ایران از کشورهای منطقه که دچار معضل تروریسم هستند حمایت کرده و این راه را ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور در عرصه اقتصادی، عبور از رکود، تبدیل رشد منفی اقتصادی به رشد مثبت، کنترل تورم، کاهش واردات گندم و افزایش صادرات غیر نفتی را از دستاوردهای دولت دانست و خاطرنشان کرد: برای عبور از مشکلات در مسئله اشتغال و رشد اقتصادی نیاز به سرمایه و تکنولوژی داریم.

آقای روحانی بدهی سنگین به بانک مرکزی و شرکت های خصوصی، مشکلات ناشی از یارانه نقدی، بیکاری، بهره وری پایین، فعالیت موسسات اعتباری غیر مجاز، معوقات بانکی، کمبود آب و کاهش منابع زیرزمینی، خشکسالی، مسائل زیست محیطی و کاهش قیمت نفت را از جمله مشکلات پیش روی دولت بیان کرد.

رییس جمهور با تاکید بر بکارگیری همه توان دولت برای رفع مشکلات مردم و کشور گفت: برای حل مشکلات نیازمند همکاری قوای سه گانه هستیم تا گامهای باقی مانده را با شتاب بیشتری طی کنیم.تاریخ خبر 94/04/24

******************************************************************************************
برگزاری کلاسهای نرم افزارهای تخصصی رشته عمران و مکانیک

با توجه به اینکه کلاسهای نرم افزارهای تخصصی رشته عمران و مکانیک در مرداد ماه از طرف انجمن علمی برگزار میگردد ، جهت ثبت نام به دفتر پژوهش مراجعه نمایید و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09379908408 تماس  بگیرید.تاریخ خبر 94/04/07

*******************************************************************************************
شماره مستقیم دفتر تحصیلات تکمیلی

با توجه به اینکه شماره مستقیم دفتر تحصیلات تکمیلی (جناب آقای حقیقت) 09131723247 می باشد ، خواهشمند است جهت راهنمایی امور پایان نامه ها در ساعات اداری با شماره فوق تماس بگیرید.تاریخ  خبر 94/04/21

******************************************************************************************
برچسب ها : آرشیو تیر 94