اطلاعیه های تحصیلات تکمیلی
 
تقویم پژوهشی نیمسال اول
آخرین مهلت تحویل مدارک دفاع به دفتر پژوهش  10بهمن ماه
آخرین مهلت دفاع  21 بهمن ماه
 
تقویم پژوهشی نیمسال دوم 
آخرین مهلت تحویل مدارک دفاع به دفتر پژوهش 24 مهر ماه
آخرین مهلت دفاع 15 آبان ماه

دانشجویان متقاضی دفاع موظفند یک نسخه از پایان نامه تایید شده توسط استاد راهنما که مندرجات و محتوای علمی آن کامل و بصورت تایپ شده اما مجلد نباشد ، به همراه فرم اعلام آمادگی دفاع ، فرم شرکت در سه جلسه دفاع و مدارک مربوط به مقاله خود را حداکثر تا تاریخ های فوق   به دفتر امور پژوهشی دانشگاه (خانم میرمحمدی)تحویل نمایند.

شماره تماس با دفتر پژوهش : 09014267270


تذکرات مهم:

(1) امضا استاد راهنما در صفحه اول نسخه پایان نامه به عنوان تاییدی بر محتوای علمی ، تکمیل و انطباق آن با فرمت استاندارد تدوین پایان نامه ها الزامی است.

(2)  محل دریافت برگه آمادگی دفاع ، آموزش دانشگاه است.

(4) زمان های اعلام شده به هیج عنوان قابل تغییر و تمدید نیست.

(5) بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد و زمان های اعلام شده ، مسئولیت کار متوجه دانشجو خواهد بود و عذری در خصوص نبود آگاهی و عدم اطلاع رسانی مناسب ، عدم آگاهی مدیر گروه یا استاد راهنما ، ندانستن تاریخ های یاد شده و ... پذیرفته نیست.
*******************************

با توجه به ضرورت آگاهی دانشجویان  در میزان و توانمندی پایان نامه اساتید ، سامانه ظرفیت پژوهشی اساتید به آدرس CAP.RESEARCHTOP.COM آماده بهره برداری می باشد.
دانشجویان گرامی می توانند جهت شناسایی ظرفیت  اساتید کل کشور به سایت فوق مراجعه نمایند.

*******************************

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته صنایغ غذایی

قبل از انجام هر كاري در رابطه با پايان نامه موضوع خود را به اداره پژوهش دانشگاه جهت تاييد موضوع و اساتيد راهنما و مشاور تحويل نمايید . در غير اينصورت شورا پژوهشي از تصويب پروپوزال اين دانشجويان ممانعت به عمل خواهد آورد.*********************************
قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد


آن دسته از دانشجویانی که در مقطع قبلی خود درس وصایای امام (ره) را نگذرانده اند ، ملزم به اخذ آن در مقطع کارشناسی ارشد (به عنوان دروس جبرانی) می باشند.

در خصوص درس روش تحقیق به اطلاع می رساند چنانچه این درس در سرفصل کارشناسی ارشد نبوده و در مقطع کارشناسی نیز آن را نگذرانده باشند،ملزم به اخذ آن به عنوان درس جبرانی در مقطع ارشد  خواهند بود

شماره تماس دفتر پژوهش(در ساعات اداری) : 09014267270
شماره تماس دفتر تحصیلات تکمیلی (در ساعات اداری): 09131723247